Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Nákupy

Pořiďte si s jarem nový, stylový a slušivý outfit

Že jste si ještě nekoupila jarní dámské kozačky, svetr, ani žádný jiný nový jarní kousek? Něco, co letí, je trendy a oživí váš šatník? Pojďte se podívat, co je IN pro jaro/léto 2014.

Oblečení v růžově-fialových tónech

Protože je barvou letošního roku odstín fialové Radiant Orchid, pořídíte-li si cokoli v tomto barevném provedení, budete skutečně stylová. Tato barva se skvěle hodí jak k tmavým, tak světlým typům, stačí, když vyberete teplý, nebo studený nádech.

Vyberte si v této barvě kupříkladu kvalitní dámské legíny. Spolu s módím barevným oblečením získáte lépe zformované nohy, které budou v kombinaci s botami na podpatcích a jarním kabátkem vypadat štíhlejší a delší.

K sehnání a stále moderní jsou i barevné dámské legíny. Jsou zajímavé, pestré a váš outfit ozvláštní. Volte k nim třeba jednobarevný svetr, nebo tuniku.

Botičky pro každou příležitost

Určitě jste již zjistila, jak pohodlné jsou dámské baleríny. Chodit v nich je příjemné i po celý den, v nabídce jsou v různých provedeních i barvách. Na své si tak přijdou příznivkyně sportovnějšího, romantického i elegantního stylu.

Sáhněte po pudrových, nebo tělových odstínech. Nejenže se výborně kombinují k jakékoli barvě oblečení, ale jak se říká, v jednoduchosti je krása. Velmi žádné jsou baleríny s jemnou, nebo výraznější mašlí. Jsou romantické i elegantní zároveň.

Podívejte se na širokou nabídku produktů na www.stylomat.cz a získáte zároveň kvalitní zákaznický servis, poštovné zdarma k nákupu nad 1500,–Kč, zboží za akční ceny… Je jen na vás, jakým oblečením si zpříjemníte jaro.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.