Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Barvu spodního prádla volte obezřetně: Leccos o vás vyzradí!

Nic není náhodné, dokonce ani výběr barvy spodního prádla. Podvědomě jím dáváte najevo, jakou máte náladu i očekávání. Doslova platí, že to, co nosíte, reflektuje, co si o sobě myslíte. V případě kalhotek a podprsenek samozřejmě nerozhoduje pouze barva, ale také střih.

Vědci mají jasno. Tvrdí, že sex a barvy spolu úzce souvisí a mají velkou moc – údajně prý mění myšlenky, ovlivňují náladu a hrají klíčovou roli ve fantazii. Kontrastní kombinace černé a bílé přitom tvoří pouhou špičku ledovce. Někdy se vyplatí spoléhat na úplně jiné tóny – třeba na pestrobarevné kombinace, které jsou typické například pro dámské spodní prádlo 69 slam. Vždy podle situace

Prádlo v „tělových“ odstínech

Dámské spodní prádlo v tělových odstínech je rok od roku oblíbenější a některé obchodní řetězce pravidelně hlásí meziroční nárůst o desítky procent. A co vypovídá o ženách, které ho s oblibou nosí? Jsou pohodové a na nic si nehrají. Logicky se tak chovají i v posteli.

Žluté prádlo

Žena preferující prádlo ve žlutých odstínech jsou náročné a vyžadují vysoký standard. Mají vysoké sebevědomí, což může některé pány odradit. V každém případě jde o barvu, která bezpečně rozproudí krev v žilách. Pro předehru ideální!

Růžové a fialové prádlo

Vezmete-li si na sebe spodní prádlo v růžové nebo fialové barvě, dáte partnerovi najevo, že jste vášnivá, žádostivá a nechybí vám sexuální sebevědomí. Muži mají tyto barvy rádi, protože na ně působí dostatečně vyzývavě, ale i žensky až romanticky.

Červené prádlo

Dáma v červeném prádle působí na muže jako magnet. Červená má afrodiziakální účinky a v podstatě se postará o předehru. Podle psychologů v lidech probouzí živočišné pudy a umocňuje vášeň na maximum.

Bílé spodní prádlo

Ať už si na sebe vezmete ikonické bílé dámské spodní prádlo Tommy Hilfiger či jinou značku, tato barva vám propůjčí auru čistoty a dobrých úmyslů. Je něžná a v muži automaticky probudí roli ochranitele.

Černé spodní prádlo

Na závěr jsme nechali neméně oblíbenou černou. Jaká je žena, která si na sebe vezme tmavé prádlo? Podle některých studií se v této barvě většina žen cítí nejlépe. Je vnímána jako elegantní, tajemná a vášnivá. Samozřejmě za předpokladu, že si před milováním nezapomene sundat dámské ponožky, což samozřejmě platí i v případě ostatních barev.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.