Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Hubnutí

Proč se vyplatí individuální přístup k hubnutí?

nutricni-terapieSnažíte se již dlouhé měsíce zhubnout? A stále se nemůžete dopracovat nějakých uspokojivých výsledků? Možná děláte jednu z nejčastějších chyb. Tou je špatný přístup k dietě a hubnutí jako celku. Najděte si vlastní individuální styl!

Odpoutejte se od davu

Hubnutí je s troškou nadsázky celosvětový sport. Ovšem ne každému se v něm daří natolik, jak by si představoval. Problémem nemusí být nechuť nebo slabé sebezapření, ale chyba může být v přístupu.

Pokud jste čtenářkou oblíbených dámských časopisů, internetových magazínů nebo jiných periodik, mohla jste se právě touto nevinnou činností dopustit zásadní chybou v hubnutí. Že jste si vybrala dietu a dodržujete ji přesně tak, jak píšou v časopise? Právě zde může být chyba.

Individuální pohled a styl

Odpoutejte se od davových diet a zbavte se klasických stylů. Klasické diety a hubnutí, které jsou uváděny v časopisech, nejsou tím nejlepším řešením. Měli bychom si uvědomit to, že každý člověk je úplně jiný. A jelikož i každý metabolismus funguje jinak, je téměř jasné, že diety v časopisech určené široké veřejnosti, nebudou fungovat na každého stejně.

Nejlepším řešením na hubnutí je určitě dietolog a vzájemná konzultace. Právě tak lze získat cenné informace ušité na míru vlastního těla. Obezitolog dokáže na základě měření a zhodnocení Vaší postavy zařídit individuální plán hubnutí.

Inspirujte se v literatuře

Petr FořtIndividuální plán hubnutí je vhodným řešením pro každého z nás. Právě i to uvádí v mnohých knihách renomovaní výživoví poradci, jako je například Petr Fořt. Nebojte se zajít k výživovému poradci, dietologovi nebo specializované společnosti, která Vám s nadbytečnými kilogramy pomůže.

Příkladem společnosti zabývající se individuálními programy hubnutí je například společnost Sunkins. Konzultace, individuální řešení problémů, sestavení konkrétního jídelníčku, pohybových aktivit a upravení životního stylu Vám přidá chybějící energii a zbavíte se nadbytečných kilogramů.

Zatočte s nadváhou a zbavte se problémů rychle, efektivně a natrvalo. Konkrétní postup Vám nejen zajistí rychlý úbytek váhy, ale i dostatek energie a větší chuť do života během krátké chvíle!

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.