Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Praktické rady

Máte uložen kontakt na servis pro případ, že se vám pokazí počítač?

Jestli se vám už něco podobného stalo, jistě víte, jak je to nepříjemné. Ráno chcete zapnout počítač a doslova s hrůzou zjišťujete, že nefunguje.

I když je to věc, která se občas stane, a měli bychom na ni být připraveni, drtivá většina z nás nemá poznačen, nebo v mobilu uložen kontakt na odborníky právě pro svůj notebook, kupříkladu Asus servis. Pro nefunkční notebook si přijedou až k vám domů a zase vám ho přivezou. Díky množství poboček po celé České republice se na ně můžete obrátit, ať už bydlíte, nebo jste na služební cestě či dovolené kdekoli v rámci ČR.

Kvalitní servis pro Prahu a okolí

Jste-li z Prahy, nebo jejího okolí, jako je Mnichovo Hradiště, Slaný, Mníšek pod Brdy, Vlašim, Příbram a mnohé další města, bude se vám hodit servis notebooků v Praze. O váš vadný PC se postarají rychle a bez zbytečného odkladu.

Velkým pozitivem je, že nejenže opravují počítače, ale pořídit u nich můžete i náhradní díly na všechny u nás běžně dostupné notebooky. A tak je-li u vás doma někdo zručný, můžete si jej opravit sami. Rádi vám poradí i s tím, proč a jak správě pečovat o váš notebook.

Nezanedbávejte pravidelný servis

Většinou bychom se poruchám vyhnuli, kdybychom v prodejcem doporučených lhůtách navštěvovali servis PC. Tam zkontrolují vše potřebné, ale počítač také vyčistí a byli byste překvapeni, jaké nečistoty a kolik prachu se do něj byť malými škvírkami nebo otvory dostane.

Pečovat bychom měli i o ostatní příslušenství, což jsou reproduktory, monitor, klávesnice… mohly bychom se tak vyhnout dalším nepříjemnostem, jako je třeba oprava tiskárny. Pokažený podavač papírů, zaschlá barva, nebo jiná zdánlivě banální maličkost nám může snadno překazit naplánovanou práci.

Také si pro všechny případy uložte kontakt do mobilního telefonu na spolehlivý a dostupný servis vašich každodenních pomocníků. Můžete si tím v budoucnu ušetřit část nemilých starostí.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.