Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Šperky, které vám nesmějí chybět

Každá žena může vypadat krásně. O tom jste se jistě měla možnost přesvědčit při sledování nejrůznějších proměn z „ošklivých káčátek“ v nádherné ženy v televizních pořadech i na internetu. Jistě jste si ale povšimly i toho, že každou neodolatelnou dámu či dívku zdobí nějaké šperky. Ženám všeobecně šperky lichotí, ať už jde o náušnice, náhrdelníky, prsteny nebo náramky. Proto bychom tyto důležité „maličkosti“ neměly opomíjet a měly bychom si je vybírat s ohledem na náš vkus, trendy i to, co ladí právě k naší pleti, očím, typu tváře…

Náušnicí není nikdy dost

Krásným příkladem jsou náušnice. Pokud si pořídíte model s kamínky či větším kamínkem, záhy zjistíte, že vám dodávají šmrnc a jiskru do oka. Tento typ vás projasní, omladí vás a to ať je vám 30 nebo 60 let. Vybírat můžete barvu kamene podle barvy vašich očí, podle oblečení, ke kterým je chcete nosit, nebo zvolit neutrální čirý zirkon či jiný kámen, díky čemuž se hodí náušnice téměř k čemukoli.

Skvělé je i pořídit si náušnice z několika barev materiálu. Kupříkladu z bílého a žlutého zlata. Budete je moci nosit vždy, ať už si dáte zlatý nebo bílý náhrdelník a prstýnky.

Vybírat můžete např. z mnoha elegantních náušnic Tommy Filfiger. Jsou kvalitní, cenově dostupné a správný typ najdete, ať už máte rády jednoduchost, netradičnost, barevnost nebo jednobarevnost. Typy dlouhé, krátké, více či méně výrazné, to vše tady najdete.

Ruce nezůstávají pozadu

Ruce nás neprezentují. To bychom si měly uvědomovat nejen při péči o nehty a výběru prstenů, ale i při volbě náramků. Zajímavý náramek dokáže upoutat pohledy všech, koho potkáváme a dovedou skvěle doladit celkový look. I tady vám mohou vyhovět náramky Tommy Hilfiger. Nechybí jim krásné provedení, zajímavé a kvalitní materiály, z nichž jsou vyrobeny a potěší vás i cena. Spoustu z nich pořídíte s příjemnou slevou a za ušetřené peníze se můžete jít třeba pobavit s přáteli.

K tomu, abyste byla přitažlivá vám šperky zaručeně pomohou. Stačí se nebát a sáhnout i po takových, které doma ještě nemáte. V zajímavosti a originalitě, ale i jednoduchosti a eleganci, je vždy kouzlo.

 

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.