Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Bydlení a domov

Chystáte se rekonstruovat koupelnu? Výprodej obkladů a dlažeb vám ušetří peníze

Pouštíte se do rekonstrukce koupelny? Stávající vám nevyhovuje po praktické, ale ani designové stránce? V takovém případě zřejmě přemýšlíte, do jakého stylu moderní koupelnu sladíte. Jestliže však nechcete utratit za obklady, dlažbu a další vybavení majlant, stačí se poohlédnout po výprodejích.

Výprodej obkladů a dlažeb

Velice oblíbené jsou koupelny sladěné do šedých tónů, protože takovou barvu pak sladíte s jakýmikoliv doplňky i nábytkem. Výprodej obkladů a dlažeb však nabízí pestrou škálu barev, takže si na své přijdete, i když prahnete po koupelně v béžové, modré, nebo třeba červené barvě. Obrovské popularitě se těší velkoformátová alternativa, takže si ještě před výběrem konkrétní dlažby rozmyslete, jestli chcete velikost 30×30 centimetrů, či byste raději 60×60 centimetrů.

Výprodej vodovodních baterií

Současně vyměňte i vodovodní baterie. Sáhněte po modernějším modelu. Dávejte si však pozor, jestli kupujete baterii pro umyvadlo, nebo pro vanu a sprchový kout, protože to je rozdíl. Výprodej vodovodních baterií má v nabídce celou řadu variant, a to za atraktivní ceny. Ušetříte tisíce korun. Pokud hledáte nějakou levnější baterii, vyjde vás okolo 500 korun, u těch dražších počítejte s cenou v řádech tisíců.

Výprodej koupelnového nábytku

Bez úložných prostorů se také neobejdete. Výprodej koupelnového nábytku vám umožňuje koupit si třeba skříňku pro umyvadlo i dvojumyvadlo, kam si dáte třeba prací a čisticí prostředky. U koupelnového nábytku se vše odvíjí od toho, jak velkou koupelnu máte, protože někomu se tam sotva vleze skříňka pod umyvadlo, někdo si do ní dá klidně ještě i další skříňky. Co se barev týče, nemusíte zůstávat u klasické bílé, ale čeká na vás i exkluzivní provedení, třeba v lesklé žluté.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.