Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Jak být pro muže krásnější – Jak se líbit

Jak být pro muže krásnější

Sexy žena

Ať jsi slečna nebo vdaná paní, mladá dívka nebo zralá žena, jistě i ty toužíš po tom líbit se svému okolí, být oblíbená a atraktivní. Která z nás si nepřeje být pro muže svého srdce ta nejkrásnější?

Dobrá zpráva je, že pro to, aby vás lidé okolo považovali za přitažlivou, není nutné mít postavu modelky, obrovská silikonová prsa ani jiné podobné malichernosti.

Jak se začít líbit?

  • Prvním důležitým krokem je, aby sis sama sobě věřila, že krásná jsi. I sebehezčí dívka která neoplývá přiměřenou sebedůvěrou pro ostatní snadno zevšední a splyne s davem.
  • A jak se začít líbit sama sobě? Úplně jednoduše. Zajdi si na kosmetiku, ke kadeřnici, kup si něco hezkého. Nebo třeba trošku zhubni, jen pro ten pocit.

To se lehce řekne ale hůře provede. Častým problémem kvalitní sebepéče je nedostatek času, potažmo peněz. I tady se ale dá trošku improvizovat. Šikovná kamarádka nabarví vlasy stejně dobře jako kodeřnice, to samé platí o líčení. Navíc s trochou cviku se pomocí spousty užitečných rad, které se dají najít na internetu v časopisech, člověk naučí  líčit tak, že rozdíl bude pro ostatní k nepoznání.

Je to pouze o cviku – stejně tak se to naučily i kosmetičky pro svou profesi. Jednoduché nalíčení trvá jen pár minut a výsledek stojí za to. Celkově se dá říci že stačí jen chtít a není až tak nemožné výrazně vylepšit svůj vzhled.

  • Pokud chcete skutečně dobře zapůsobit, zvolte si k sobě nějakou krásnou vůni. Příjemný nepříliš agresivní parfém z vás udělá spolu s upraveným zevnějškem a milým úsměvem sexy bohyni.
  • Chcete-li po sobě zanechat neopakovatelný dojem, vstaňte ráno s postele s úsměvem na rtech a snažte se ho udržet co nejdéle to půjde. Uvidíte, že dobrá nálada se kolem vás rozšíří a vy se v jejím lesku zatřpytíte jako diamant.

Usměvavá se budete líbit a lidé vás budou vyhledávat více nežli o 10 let mladší protivnou kolegyni která má prsa 5 a výstřih až do pasu.

Proč vlastně být sexy?

To je otázka. :-)

  • Přeci proto, že atraktivní žena má mnoho výhod, ať v soukromém, tak i v profesním životě.

Nezadané krásky díky svému sexappealu získají možnost si vybírat mezi muži a vybrat si toho nejlepšího, po všech stránkách. Bude o ně zájem a muži si je budou hýčkat.

  • My zadané zase díky tomu, že si udržíme svůj atraktivní vzhled, budeme pro naše partnery stále jedničky a nebudou mít důvod otáčet se za jinými.
  • Kromě toho pěkná žena má spousty výhod i mimo partnerství. Jemná ženská krása u  mužů vzbuzuje gentlemanské chování  a u žen úctu a pocit váženosti.
  • Neopomenutelnou motivací, proč o sebe dbát, je dobrý pocit sama ze sebe. To z ženy dělá spokojenou vyrovnanost bytost. Tak zapomeňte na to, že nemáte čas a peníze a kdo ví co ještě. I drobnou  změnou či vylepšením můžete docílit perfektního kouzla a vylepšit váš profesní a partnerský život.

Líbily se vám tipy jak se více líbit? Podělte se o ně s ostatními nebo přidejte své tipy v komentářích.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.