Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Sex a vztahy

Ach ti chlapi, nevěra v manželství

Manželství - svatba

Jak mi nevěra zničila manželství aneb všechno zlé je k něčemu dobré

Mé první těhotenství přišlo tak nějak samo… Otěhotněla jsem v devatenácti, když jsem musela vysadit antikoncepci kvůli zdravotním problémům. A po půl roce si „dávávání bacha“ se jedna malá potvůrka přece jen dostala k mému vajíčku a byl z toho můj prvorozený syn.

Následovala svatba a ze mě se v devatenácti stala mladá paní.

Když  bylo synovi šest, rozhodli jsme se s manželem, že mu pořídíme sourozence, já si moc přála holčičku. A povedlo se…narodila se mi krásná a zdravá dcera a já byla nejšťastnější pod sluncem!Jenže v době kdy já byla šťastná že mám milujícího manžela a dvě zdravé, krásné děti se vše pokazilo.

[hana-code-insert name=’468×80′ /]

Když bylo dceři něco málo přes rok a já plula na obláčku štěstí,si můj manžel našel jinou. Přiznám se,že v té své euforii štěstí jsem nic nepoznala, dokud to na mě před vánocemi nevybalil. Samozřejmě to zkoušel s tím, že by jsme si měli dát pauzu bla-bla-bla. Samé kecy! Nakonec vše vyšlo na povrch a já byla před zhroucením. Ze svého obláčku jsem spadla velice rychle a moc bolestně!
Nejdřív mi můj „milovaný“ manžílek navrhl,že se nic nezmění, že zůstane doma (kvůli dětem) ale dál se s ní bude scházet, což jsem zoufale, ale hrdě odmítla. To by se mu líbilo – já mu budu vařit, prát a žehlit a on bude trajdat s nějakou nánou!

Po třech měsících kdy ode mě odcházel a zase vracel, jsem skončila u psychiatra a řekla si dost. Sbalila mu všechny jeho věci a vyhodila ho. Ovšem nebýt kamarádky, která vedle mě stála ve dne v noci bych to nedokázala!

Po dalších třech měsících se ze mě stala rozvedená paní…naše vztahy byly na bodě mrazu. Nechápala jsem proč já jsem ta špatná, když nevěrný byl ON.

Tak jak rychle jsem spadla ze svého obláčku, tak rychle  jsem se vzpamatovala a po nějaké době si našla známost, nejdříve jsem to brala s rezervou,chtěla si trochu užít a nesedět jen doma s dětmi, ale nakonec jsme se do sebe zamilovali. Už jsme spolu sedm let, jsem znovu šťastná, čekáme spolu miminko, ale na obláčky už si dávám pozor.

A jak dopadl můj ex?

Začal s ní žít, narodila se jim dcera, několikrát šli od sebe a zase se k sobě vrátili a nakonec se vzali. Ovšem asi po čtyřech měsících po svatbě jsou opět od sebe a budou se rozvádět. Ex skončil u maminky. Jo,  boží mlýny………

Zdá se vám příběh jako z vašeho života? Připojte komentář nebo pošlete svůj příběh, který anonymně zveřejníme. Třeba tím pomůžete dalším ženám, které jsou uvězněny v těžké životní situaci.

[hana-code-insert name=’468×250′ /]

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.