Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Kultura

Knižní novinka: Tajné sexuální fantazie švédských žen

Každá z nás máme nějaké představy – ať už jsou to různá přání a sny v životě a nebo právě  ty erotické představy – sexuální fantazie.


Některé ženy mohou mít obvyklé fantazie, na nichž není nic zvláštního a jsou ve světě erotických představ běžné. Jiné ženy naopak nemusejí mít žádné fantazie a některé ženy mají dokonce sexuální fantazie, které jsou ze společenského hlediska naprosté tabu a nikdy by o takových fantaziích před nikým nehovořily. Ať už to máte každá z vás tak či onak, určitě nebudete sama. Zajímá vás, jestli by mohla mít nějaká žena stejné nebo alespoň podobné sexuální fantazie? Tak to si určitě přečtěte tuto knihu, najdete v ní stovky sexuálních fantazií, o kterých sní normální ženy jako jste vy.

 

 

obal

Zdroj obrázku: http://data.knizniweb.cz/

 

Kateřina Janouchová je spisovatelka, novinářka a nejznámější švédská specialistka na sex a partnerské vztahy.  Narodila se 22. února 1964 v Praze a od svých 10 let žije v hlavním městě Švédska. O sexu napsala hodně knih a tato kniha je speciální v tom, že obsah napsaly samy ženy. Pro tento projekt autorka vytvořila pro naprostou anonymitu speciální e-mailovou schránku, do níž se potom každá žena mohla přihlásit a následně se oddat svým sexuálním fantaziím a podělit se tak s celým světem o své tajné představy.

 

 

 

Při čtení této knihy se v první řadě navodíte na erotickou náladu, také se zasmějete a někdy budete jen nevěřícně koukat a divit se, jak vlastně někoho můžou vzrušovat takové nepřístojné věci. A ptáte se jestli se sexuální představy švédských žen liší od těch českých? V podstatě ne, ale přesvědčte se sama!

 

Kateřina Janouchová: Tajné sexuální fantazie švédských žen

Nakladatelství: Mladá Fronta

Vydáno v roce 2010

Počet stran: 176

[hana-code-insert name=’468×250′ /]

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.