Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Exkluzivní kolekce svatebních šatů

svatebni-saty

Exkluzivní kolekce svatebních šatů

Svatební šaty jsou ty nejkrásnější dámské modely, které se běžně oblékají k výjimečným slavnostním okamžikům. Vskutku vynikají dosti promyšleným střihem, mimořádným vzhledem propracovaným až do těch nejmenších detailů. Z každé kolekce svatebních šatů číší osobitý luxus, naprostá vytříbená noblesa, jedinečná elegance a romantický půvab. Jednoduše řečeno působí na pohled velice něžným, zajímavým a šarmantním dojmem. Jsou ušity z prvotřídních látek, jako je třeba satén, taft, tyl s efektivní výšivkou, šifon, brokát, přírodní hedvábí nebo francouzská kraječka. Zpravidla jsou k dostání v decentní bílé barvě, ale samozřejmostí jsou i odstíny slonové kosti a šampaň.

Velice módně a elegantně vypadají svatební šaty v růžové, modré, oranžové, žluté, zlaté nebo fialové barvičce. Některé kolekce jsou ozdobeny jemnou výšivkou v černém, šedém, zeleném či bordó tónu, jiné excelují krajkovou aplikaci s květinovým motivem, jenž mnohem více sluší štíhlým ženám.

svatební šaty Svatební šaty existují v rozmanitých stylech a velice nápaditých liniích. Mezi nejběžnější patří svatební šaty s hlubokým výstřihem a rafinovanými holými zády, které jsou vybaveny skvělými ramínky na zavázání za krkem. Tento model je buďto jednoduše střižený anebo bohatě ozdobený originálními kanýrky. Nabízen je v opravdu sexy dlouhé délce.

Fantastické jsou i korzetové svatební šaty, které v podstatě mají zeštíhlující efekt. Dominantou těchto šatů je zajímavě řešený korzet se stylovou šněrovačkou, jsou oživeny překrásnými ozdobnými detaily v podobě blyštivých korálků, třpytek, kamínků či skleněné krajky.
Oblíbené jsou i svatební šaty s ramínky, jemnými dekorativními prvky v délce na zem, princeznovské svatební šaty s rozkošnou širokou sukní, elegantní šaty v ačkové linii, svatební šaty empírového střihu, super krátké modely s překrásným ozdobným živůtkem.

PR článek www.salonvalery.cz

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.