Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Život

Chcete znát svou budoucnost?

tajemstvi

Už od prvopočátku lidské existence jsme si kladly otázky jak se vyvine naše budoucnost.Zda budeme mít dost  potravy a jak dlouho budeme žít, jestli se nám narodí chlapec či dívka, zda z bitvy odejdeme jako vítězové či poražení…… A tato zvědavost lidem zůstala  do dnes.

Dříve i králové platívali nemalé částky astrologům, věstcům či dokonce byli ochotní se vydat do bažin či hor a známou vědmu nebo čarodějnici navštívili sami. A skutečností je že se v dávné minulosti našli lidé kteří se svými proroctvími proslavili dodnes a jejich jména zná snad úplně každý tudíž něco na tom přeci jenom určitě bylo a bude.

Někteří z těchto lidí měli takový respekt až i dokonce strach že se rozhodli na ně pořádat hony a nechali v době středověku krutě popravit tisíce nevinných duší ve jménu církve.

A jak je to nyní? Dneska už  není obvyklé cestovat za čarodějnicí, věštkyní, kartářkou..nebo jak jí lidé nazývají do strašidelných pustých míst, ale většina jich žije poklidně mezi námi a sousedi ani často ani netuší o jejích schopnostech,vědomostech  či intuici díky které dokáže pomocí karet, věštecké koule, kyvadla nebo čehokoliv jiného vidět do budoucnosti kohokoliv z nás.

Věříte nebo nevěříte jsou skutečně lidé kteří v sobě mají cosi co jim umožňuje dělat věci o kterých nemá obyčejný člověk ani páru. Mě osobně má zvědavost ohledně mé budoucnosti nakonec přinutila abych si karty vyložit nechala a to dokonce 2 krát. Velmi mě zajímalo kolik budu mít dětí a jestli to budou kluci , holky…

tajemno-mesicPoprvé se mi dostalo odpovědi(správné a to že jsem nyní těhotná a čekám kluka a že se narodí normální cestou..)A skutečně se vše vyplnilo. Podruhé jsem měla na jinou kartářku podobný dotaz a odpověděla mi že budu mít 2 kluky a holčičku…2 kluky mám , holčičku čekám. Nedalo mi to a objednala jsem si i astrologický výklad- také se paní velmi velmi trefila ohledně mé minulosti, povahy a dá se říci že i povahy našich dětí.

Takže předpovědi věštkyň ohledně tajemných výkladů mé budoucnosti jsou absolutně pravdivé což mě utvrdilo v tom že na tom věštění skutečně něco je. Já osobně se raději nechci dozvědět špatné věci které by mě mohly čekat,tudíž se neptám jak tohle skončí a nehledám problémy tam kde nejsou,ale ze zvědavosti nebo pokud bych skutečně nevěděla kudy kam tak bych opět služby kartářky využila.

Nejlépe je navštívit člověka kterého už znáte nebo někoho na doporučení jelikož ne každý kdo si říká věštkyně je skutečná věštkyně a ne jen zoufalec snažící se vám napovídat spoustu hrůz které se třeba někomu splní,ale určitě ne všechny.. Dobrá čarodějka vám pomůže najít tu správnou cestu a poradí nač si dát pozor což v potřebné chvíli může skutečně velmi pomoci.

Budu ráda když i vy připojíte své zkušenosti s návštěvou někoho, kdo viděl co bude zítra…

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.