Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Praktické rady

Jak nezakrnět na rodičovské dovolené

rodicovska-podnikaniNe každá žena má v dnešní době více dětí,ale přesto se čas strávený v izolaci pro leckterou z nás může zdát jako domácí vězení, které je o to horší že i po finanční stránce si jako rodina o dost pohoršíme a není na nějaké velké utrácení v salonech krásy či ženských klubech.Každá máma raději koupí dětem..

I já jsem na tom byla podobně. Žilo se od výplaty k výplatě a když byli děti nemocné nebo zima venku tak mi bylo smutno. Jednoho dne jsem se rozhodla že s tím něco udělám , změním náš život k lepšímu. Některé kamarádky studovaly, vracely se velmi brzy do práce což se mi tedy nechtělo.

Měla jsem lepší nápad.Rozhodla jsem se podnikat. Mé podnikání muselo být možné provádět z domova, nebýt časově náročné ani investičně složité. Do této kategorie spadá jen několik typů podnikání když odečtu podvodné  prodávání šperků nebo předražené kosmetiky a pojištění.

Osobně jsem se rozhodla pro něco co je mi blízké a to je malý internetový obchůdek s hračkami. Můj kamarád mi naprogramoval obchod, sehnala jsem si dodavatele a začala jsme obchůdku dělat reklamu. Prvním cílem bylo obchůdek dostat do podvědomí aby mi do něj chodili možní zákazníci. První rok byl slabý, ale před Vánocemi přišel zvrat a já vydělala více nežli manžel který v práci strávil každý den 8 hodin.

Navíc jsem měla pro své děti hračky za super ceny což ocenily když pod stromečkem rozbalovaly dárečky. Byla  jsme na sebe pyšná a manžel byl rád že se nenudím. Za penízky navíc jsem podnikali výlety a v létě jsme vyrazili na pěknou dovolenou. Tento příběh píši pro inspiraci všem maminkám který si věří a nebojí se vyzkoušet něco nového.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.