Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Děti a rodina

Jak na početí miminka

Jak na početí miminka

miminkoŘeknu vám svůj příběh.Jsem obyčejná ženská která stejně jakákoliv jiná zatoužila po děťátku.Partnera jsem měla, bydlení také a tak nebyl důvod proč čekat. S manželem jsme se na miminko moc těšili, Jméno bylo jasné, první chlapeček se bude jmenovat Románek.

Ale Románkovi se k nám nějak nechtělo.A tak jsem zkoušela vše možné a nemožné od zázračných čajů po svíčky aby se nám naše přání co nejdříve vyplnilo. Po zdravotní stránce nebyl důvod proč by se otěhotnění nemělo povést a tak jsem se rozhodla že naše šance podpořím tzv.cvičením podle Mojžíšové.

Bylo to příjemné uklidňující cvičení a skutečně výsledek se dostavil po necelých 2 měsících.Hned jsem tušila že si Románek dal říci. Těhotenství jsem si užívala, odpočívala a chodila na těhotenské cvičení kde jsem poznala spousty nových kamarádek. A přišel den D.Poslali mě do nemocnice na vyvolání porodu a hned druhý den jsem držela v ruce svoje vytoužené miminko.

tehotne-briskoTo jsem ještě netušila že brzy malému Románkovi přibude bráška Petříček.Otěhotněla jsem po 9 měsících docela neplánovaně,ale i tak jsme se na Petříčka moc těšili. Kluci byli dvojka jen manželovi chyběla holčička a tak jsme se po necelém roce opět pustili do snažení. Hned ten měsíc se zadařilo a já byla opět těhotná.

Bylo to náročné těhotenství a tak jsem byla štastá že je to už konečně naposled. V létě jsem porodila nádhernou holčičku – Alenku.Bylo to zlatíčko, tatínkův miláček. Pomalu jsem prodávala věcičky a těšila se že se za 2 roky podíváme všichni k moři. Ale osud to chtěl jinak. Po 6 měsících a naší malé nehodě jsem nabyla neblahé tušení a tak jsem si koupila těhotenský test.

Nemusím říkat co mě napadlo když tak ihned naskočily 2 silné čárky. Alence bylo 6 měsíců a já už byla po tom všem skutečně unavená.

Ale i tak po týdnu kdy jsem se s těhotenstvím smiřovala se mi vše urovnalo v hlavě a začala jsem se na nového člena do rodiny docela těšit. Je to neuvěřitelné jak jsme byli požehnáni.Asi to tak mělo být,aspon Románkovi,Petříčkovi Alence ani Michálkovi nebude nikdy smutno.

 

Jeden komentář »

  • Pavla Kačerová napsal:

    Dobrý den, děkuji na váš článek, byl pro mě podnětný protože se už dva roky snažíme s manželem o přirozené početí. Bohužel se nedaří. Kontaktovali jsme jednu ostravskou kliniku a taky jiné a snažíme se už řešit i s dopomocí hormonální léčby… zatim však čekáme na zázrak.. třeba nastane :-)

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.