Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Praktické rady

Jak najít hodinového manžela?

hodinovy-manzelTaké se vám stává, že potřebujete doma něco opravit, přidělat nebo vyrobit, ale manžel to buď neumí nebo nechce udělat? Potom jsme na tom podobně. Nakonec v tom není rozdíl a výsledek? Poličky na zeď leží ve sklepě. Nábytek z IKEA jakbysmet. Kohoutek stále kape. Okna netěsní. Přitom řešení není až tak složité.

Dříve byli chlapi všeumělové, každý si postavil svůj dům a v něm byl schopen udělat jakoukoliv práci. Na vesnicích si vypomáhali, jeden uměl s elektrikou, druhý byl zručný truhlář a tak nebylo potřeba pomoci od někoho cizího.

Jak najít hodinového manžela?

V dnešní době je to jinak. Chlap neumí nic. :-) Nebo prostě nechce. Popravdě ale pokud bydlíte třeba v paneláku, tak ona to není žádná sranda přidělat blbý šroubek do zdi. Panel je neuvěřitelně tvrdý a tak nestačí obyčejná vrtačka za pár stovek a k tomu sada vrutů za 200,-. Takové nářadí přijde na pár tisíc a to už si nemůže dovolit každý, zvlášť ne když je to jen na jednu „akci“ za rok.

No a proč jsem se o tom všem rozepsala? Protože jsem měla stejný problém, než mi známá poradila službu hodinový manžel. Nebojte se (nebo nejásejte :-) ), je to člověk, který pomáhá právě s těmi chlapskými manuálními pracemi, na které si váš muž netroufne. Prakticky vždy je to člověk maximálně všestranný a tak pro něj není problém udělat elektřinu, vyměnit záchod, smontovat skříňky, udržovat zahradu a spoustu dalších užitečných věcí, které jsou po celý rok doma potřeba.

Jak se ale takový člověk hledá? Nejrychleji na internetu. V různých anoncích si dávají inzeráty a nebo poslouží Seznam. Zadejte „hodinový manžel“ a vyjede na vás opravdu celý seznam.

Možná ještě rychlejší je využít stránky, které shromažďují všechny kontakty na hodinové manžely z celé ČR. Jen v Praze jich tam je už 20 a tak si jistě vyberete toho který vám nejvíc sedne. Brno je trochu slabší, ale i tak dobrých šest. Postupně přibývají další a dá se najít i v menších městech a okresech.

Já jsem takhle našla toho svého a byl u nás už možná pětkrát, takže spokojenost.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.