Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Nákupy

Relaxace při vánočním shonu

236_cokoladova-masaz-7Milé ženy, jestli jste úplně vyčerpané z vánočního shonu a přípravy na Vánoce Vám zabírají každou volnou chvilku, kterou byste mohla věnovat sama sobě, zkuste si před zdobením stromku a obalováním kapra dopřát trošku odpočinku, který Vám dodá energii na absolvování rodinných návštěv a také na prohýřenou silvestrovskou noc. Takovým krátkodobým odpočinkem by mohla být například příjemná masáž.

Odpočinek v luxusním salonu

Velmi oblíbená je čokoládová masáž, při které se zklidní celé Vaše tělo a pleť pak bude svěží a obohacená o vitamíny. Čokoládová masáž, kterou nabízí například agentura ESENNCE.CZ je unikátní nejen díky své hlavní složce, tedy čokoládě, ale vyznačuje se především prostředím, ve kterém je prováděna. V luxusním prostředí nově otevřené pobočky masážního salonu v centru Prahy Vám bude poskytnut báječný komfort. Po čokoládové masáži si později můžete dojít do nějaké z přilehlých kaváren na šálek horké čokolády a udělat sladkou tečku za příjemně stráveným předvánočním odpolednem, pak už Vám únava nebude bránit ve vánočních přípravách.

Koupel ve chmelové lázni

332_pivni-lazne-praha_0052S blížícím se koncem roku mají mnohé z Vás v práci určitě pěkně napilno, tudíž na Vašeho partnera nezbývá moc času. Pokuste se proto, zpříjemnit si odpoledne po práci například návštěvou pivních lázní. Přeci, který chlap by odmítl koupel ve chmelovém roztoku současně s konzumací tohoto zlatavého moku. Můžete si tímto způsobem zpříjemnit uspěchané dny. V příjemném prostředí na Vás bude čekat káď plná chmelové lázně a vedle kádě si můžete celou dobu čepovat z pípy pivo. Na konci celé procedury pro Vás dva bude přichystané lůžko vystlané ovesnou slámou s nebesy jako z pohádky. Pak se k sobě můžete tulit a užívat si společné chvíle.

Dopřejte sami sobě a vašim blízkým na konci roku malé rozmazlení!

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.