Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Zdraví

Dbejte o sebe již před svátky

fitnessPodzim, vánoční čas a nový rok. Tohle spojení je sice plné očekávání, radosti a oslav, ale nese sebou i značné problémy v oblasti přibrání nadbytečných kil. Nový rok ale bývá určitým zlomem, kdy si lidé dávají předsevzetí, že přestanou kouřit, přestanou nadměrně pít alkohol nebo že se právě pustí do hubnutí. A to již doopravdy, jak se říká.

Buďte lepší, než ostatní

Nečekejte na Nový rok. Právě to je pouhé hledání si určité podmínky či výmluvy, na co se lidé nejčastěji odvolávají. Podobné je to s tím, když chtějí začít od pondělí, od nového měsíce, od nové roční doby a podobně. Buďte napřed a budete z toho jenom profitovat.

Jestli se hrozíte, že po vánočních svátcích uvidíte na váze dalších 5 nebo dokonce 10 kilogramů navíc, je třeba s tím začít dělat něco již teď. Účinek tak může být velmi efektivní a úbytek tuku bude klidně poloviční či minimální. Stačí dodržet několik zásad a doporučení.

Nestrachujte se, nemusí to bolet

Porovnáváte s kamarádkami, kdo má více cukroví? A že si jej prostě o Vánocích musíte dopřát, jinak by to nebyly ty správné svátky? Omezovat či zakazovat si jej hned nemusíte. Zkuste se ale vyvarovat tomu, že se budete cukrovím přecpávat hlavně ve večerních hodinách. Tím je samozřejmě myšleno i celkově jídlo a konzumace potravin s vysokou kalorickou hodnotou.

Nezapomínejte ani na pohyb, s ním začněte klidně ihned. Vhodné může být fitness Praha nebo jiné cvičení fitness ve velkých městech, kde na to nebudete sami. Proč? Protože právě cvičení ve větším počtu lidí má mnohem lepší účinky, motivuje Vás a Vy si již nedovolíte couvnout zpět či dokonce ani polevit.

Nebojte se trenéra

Hledáte-li právě například fitness Praha, zkuste hledat i rovnou kondiční trenér Praha. Proč? Protože právě díky němu můžete zhubnout mnohem efektivněji, rychleji a bez jo-jo efektu. Ten Vám připraví konkrétní cvičební programy, poradí i s výživou a hubnutí a formování postavy půjde mnohem lépe.

Například účinný kruhový trénink může zabránit nabírání zbytečných tukových zásob při svátcích. Odpoutejte se mezi svátky od televize a zajděte si zacvičit. Uvidíte, jak na sebe budete pyšná a ještě bude efekt vidět na celkové postavě.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.