Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Praktické rady

Skútr pro ženy? Možná výhradně pro ženy

skutr-pro-zenyCestování za prací ve velkých městech skýtá nejednu překážku a zdržení. Také nesnášíte, když ráno chvátáte do práce a stojíte v kolonách? A v rádiu Vás do toho všeho konejšivě utěšují jejich ohranými hity? Nejste sami. Na náladě to rozhodně nepřidá a člověk si akorát může zadělat na malér. Buďte in a vyzkoušejte metodu, která v západních zemích oslovila tisíce žen.

Jezdím bez nehod

Možná Vás někdy napadlo, že cestování automobilem do práce je pro Vás až zbytečně velkým luxusem. Že by stačilo klidně kolo, se kterým by se šlo vyhnout dopravním zácpám, ale kdybyste nemusela šlapat. Takové řešení však existuje, a proto je možné využít tak oblíbený skútr.

Skútr je moderní dopravní prostředek pro chytrou ženu. Nabízí hned několik skvělých a nepřekonatelných výhod. Zamyslete se nad nimi a možná zjistíte, že samotný provoz je levnější, efektivnější, zábavnější a ještě ušetříte mnohem více času.

Máte řidičák na auto? To stačí!

Nebudete-li si chtít pořizovat kdoví jak silnou „mašinu“, úplně stačí řidičák na automobil. Do 50 kilowatt a do maximální rychlosti 50 km/h není třeba řešit další autoškolu. Skútr se ale vyznačuje i dalšími výhodami. Díky své velikosti je velmi kompaktní a nemusíte tak čekat v dlouhých kolonách. Ty jednoduše objedete a vyhnete se nepříjemným zácpám.

Pokud jde o pohonné hmoty, skútr je velmi efektivní. Za pohonné hmoty oproti automobilu výrazně ušetříte a zároveň tak pomůžete i rodinnému rozpočtu. Že ráda nakupujete a potřebujete nějaký úložný prostor? I skútr může mít úložný prostor. V úložném boxu za Vámi se v pohodě vejde nákup.

Kde a za kolik?

Na výběr je samozřejmě skútr bazar nebo nový skútr. Bazarový skútr je za velmi výhodnou cenu, ale zase je již používaný a někomu to může vadit. V tomto případě je třeba využít nějaké slevy či nakoupit zrovna, když je skútr akce. Právě tak lze ušetřit.

Skútr je moderním dopravním prostředkem, na kterém můžete vozit jak sebe sama, ale tak i spolujezdce. Díky kompaktním rozměrům se vyhnete zácpám a díky malé spotřebě tak výrazně ušetříte. Vyzkoušejte moderní způsob dopravy!

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.