Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Tunika a legíny? Ideální kombinace!

tunika k legínám jako zajímavá kombinaceVýběr toho správného oblečení, které si na sebe vezmeme do práce, do školy nebo jen tak na nákupy, je vždy velmi těžkou volbou. Podle čeho se řídit, když si už absolutně nevíte rady? Zvolte neobvyklou nebo úplně novou kombinaci oblečení. A proč si nevzít stále oblíbenější tuniku s jistotou, kterou jsou legíny? Podívejme se na moderní možnosti oblékání pro ženy blíže!

Kombinace s prvky orientu

Moderní ženy často volí jistotu, jako je moderní top s džíny, nebo sako či kostýmek. Leckdy se bojí experimentovat a díky tomuto stereotypu tak nosí v podstatě stále stejné outfity. Pokud se však podíváme na konkrétní modely a možnosti, dámské kalhoty nabízejí jistou svobodu volby a různé typy kombinace se svršky. Přestože se na většině z dámského pohlaví nacházejí klasické džíny v neobvyklých variantách, poslední roky ukazují na jistý návrat legín.

tunika k legínám jako zajímavá kombinace 2Legíny v minulých letech nezažívaly zrovna velkou oblibu a teprve v nedávné době se jejich popularita opět zvedla. Může za to právě jejich značná variabilita a různorodost, kdy i obyčejné legíny mohou vypadat dobře. Poslední výstřelky z oblasti legín nám ukazují, jak může jejich vzhled vypadat. Nejsou tak výjimkou dámské legíny ve stylu džínů, manchesterových kalhot nebo klasická oblíbená černá varianta. Legíny mnoho žen považuje za kalhoty pro volný čas nebo na cvičení, ovšem moderní varianty se skvěle hodí jak do práce, tak klidně i do školy.

Nebojte se neznámého

Když se řekne tunika, asi každý si představí triko, které je volné, pohodlné, ale patří tak někam k moři na plavky. Ano, touto cestou se pravděpodobně s tunikou setkala většina žen, ovšem moderní kombinace trika a tuniky vytváří volné a pohodlné triko na všechny možné aktivity, ale i jako pohodlné oblečení do práce či do školy.

Právě kombinace legín a tuniky vypadá skvěle. Tento trend se teprve rozšiřuje a nemusí se bát ani ženy, které mají větší boky nebo pas, právě tunika si s nimi skvěle poradí. Vyzkoušejte tak něco nového a odpoutejte se od stereotypů.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.