Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Co je nejvíc IN? Přece falzifikáty drahých značek! Jak se jim vyhnout?

hodinky GuessNejnovější výzkum z oblasti módy a doplňků u nás v tuzemsku byl šokující. Nejvíce prodávaným a oblíbeným zbožím jsou falzifikáty drahých luxusních značek. Kupuje si je téměř každá druhá žena. V oběhu jich tak jsou statisíce. Vypadají často velmi obdobně jako originály, mají stejná nebo podobná loga a laik je od originálu a hlavně, pokud ho nikdy neviděl, velmi těžko rozezná. Jak se jim vyhnout?

Pozor na falešné hodinky

Oblíbeným zbožím jsou samozřejmě dámské hodinky. Například velmi letí zlaté hodinky Guess, které se bohužel staly také obětí padělku. Ale po důkladné prohlídce je jasně poznáte. Materiál a provedení nejsou tak precizní, jako u originálu. Často se liší i hmotnost hodinek a i upevnění pásku a pásek samotná. Originální hodinky jsou pružné, vypadají velmi luxusě a hodnotně.

Jak ale poznat originály, když nakupujeme zboží na internetu? Po internetu samozřejmě nejde zjistit, zda nám dorazí originální zboží nebo ne. Můžeme si ale zboží vyzkoušet a prohlédnout a do 14 dní jej bez důvodu vrátit. Ale ještě lepší krok je pak koupě od prověřených prodejců. Pokud jde o Guess, může se jednat o hodinky-guess.cz, kde se setkáte jen s originálním zbožím za skvělé ceny.

Nevyplatí se raději koupě falzifikátu?

Pokud jde o srovnání ceny originálních značkových produktů a jejich kopií, vždycky budou kopie podstatně levnější. Je nutno však dodat, že kvalita je opravdu nesrovnatelná. Jestli chcete sice ušetřit například polovinu ceny, ale aby se vám hodinky nebo kabelka po půl roce rozpáraly nebo rozbily, můžete zkusit tuto alternativu. Navíc luxusní značky mají prvotřídní záruku a servis a sami pak můžete v případě problémů vidět, jak ochotně a rychle všechny problémy řeší.

Rozhodně se vyvarujte nakupování zboží na tržnicích, nedoporučují se ani internetové aukce nebo bazary. Počet falzifikátů a napodobenin je na trhu několikanásobně větší, než počet originálních produktů. Než platit polovinu ceny za nepovedený šunt, vyplatí se pořídit si originál bez sebemenších problémů.

 

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.