Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Čtenářky píší

Jsou komplikovanější muži, nebo ženy?

Jsou komplikovanější muži, nebo ženy?

Podle mého mínění je to dost jednoznačná otázka. Jasně, že komplikovanější jsou ženy. Nevím proč, ale prostě to tak je.

Autor obrázku: FaceMePLS

Jak je známo, ženy jsou schopné dělat víc věcí najednou, což muži jen s obtížemi zvládají, spíš nezvládají. Další věcí je ta, že muži mají jednodušší myšlení, tudíž dokážou spousty věcí vyřešit jednodušeji než ženy. Ženy nad věcmi a řešením mnohem víc přemýšlejí, až si to někdy samy dělají víc komplikované.

Co se týká orientace, jsou na tom opět líp muži, než ženy, přesně nevím z jakého důvodu, ale je to tak. Mužům stačí jedna cesta tam a zpět, ať už autem nebo pěšky, a kdyby tam jeli druhý den, nepotřebují už ani mapu, ani navigaci, což jen málokterá žena dokáže.

Bylo by to asi spousta věcí, které bychom tu mohli jmenovat, kdo, jak a proč, ale bylo by to nejspíše na dlouhé povídání. Prostě musíme uznat, že ženy jsou mnohem komplikovanější než muži a snad i proto nás muži ne pokaždé chápou tak, jak bychom si přály. Zkrátka jsme komplikované osobnosti, ale ne jen komplikované, ale také něžné a vášnivé a na to by muži neměli zapomínat.

Právě proto možná dnes ženy vykonávají bez problému funkce, které dříve patřily jen mužům, jako jsou ředitelské posty, manažerky, vedoucí oddělení, dispečerky, automechaničky atd. Dnes je spousty profesí, které vykonávají možná ženy i lépe než muži, ale někdy by se o tom dalo diskutovat.

Takže, když to shrneme, ženy mají složitější myšlení, ale díky tomu se dnes dostaly a prosadily tam, kde jsou. Muži zase naopak mají logičtější a jednodušší myšlení a proto dokážou situace lépe řešit než ženy. Samozřejmě jsou i výjimky, které potvrzují pravidlo to bez výhrad.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.