Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Sex a vztahy

Žárlivost v lásce

Žárlivost v lásce

Dala by se rozdělit na dva typy žárlivosti a to žárlivost zdravá a potom žárlivost chronická.

Autor obrázku: Dave Hogg

Každý partner, pokud ho máte aspoň trochu rádi, je žárlivý. Jinak by to snad ani nešlo… pouze v tom případě, že by vás nemiloval. Je rozdíl, když na vás partner žárlí zdravým způsobem, jako když po vás někdo pokukuje, tak si vás hlídá, nebo když vám napíše kamarád, jestli byste nešli na pokec atd.

Ale existuje bohužel i chronická žárlivost, která už opravdu hraničí se zdravím rozumem a je na vás, aby jste ji včas odhalily, než se vám něco přihodí.

Nezdravá žárlivost

Je to taková žárlivost na partnera, kdy vám nedovolí jít s kamarády/kami ven, ustavičně vás hlídá, jestli si s nikým nepíšete a někdy to hraničí i s tím, že pokud vám napíše jen kamarádka, partner vás zmlátí, aby jste si jednou pro vždy pamatovala, že jste jenom jeho.

Ale pozor, tohle opravdu hraničí se zákonem! Pokud se něco takového stane, měla byste od takového člověka dát ruce pryč a to hodně rychle, než vám opravdu ublíží, aniž by on sám chtěl.

V podstatě je to už prakticky nemocný člověk a potřebuje odbornou zdravotnickou pomoc, jinak se z toho nedostane a bude vám vyhrožovat a v mnoha ojedinělých případech to může končit i smrtí. Protože se žárlivost u partnera dostane do takového stádia, že mu bude vadit vše co jen uděláte a radši vás uvidí mrtvou, než aby na vás tak moc žárlil.

Proto pozor na to, když uvidíte jen malé známky takového chování, vyhledejte partnerovi pomoc a pokud nebude chtít, opusťte ho, protože takovýto vztah nemá budoucnost.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.