Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Sex a vztahy

Pár tipů, jak se můžeme zamilovat

Pár tipů, jak se můžeme zamilovat

Určitě máte nějaký zážitek, kdy jste se ať už poprvé, nebo podruhé zamilovali a spousta párů jich má… Řekneme si ty nejčastější.

Autor obrázku: Curt Gibbs

1. Láska na první pohled

Je to především vztah vzájemného vzplanutí, když se podíváte z očí do očí a okamžitě přeskočí mezi vámi obrovská jiskra a vy víte, že přesně tohle chcete. Má to jiskru a má to energii, to je pro vztah velmi dobré, ale v mnoha případech a v mnoha vztazích nejde jen o tyto dvě věci, musíte také najít spousty jiných věcí, aby jste spolu mohli být.

2. Z kamaráda partner

Tento vztah je velmi častý a také proč ne, koho jiného lépe znáte, než svého dobrého kamaráda, o kterém víte vlastně úplně všechno, maté společné zájmy atd. Ale mnohdy to nemusí být zrovna správně už z toho důvodu, že víte o jeho předchozích vztazích a úletech a leckdy tohle není moc dobrá varianta. Může vyvolat žárlivost a nedůvěru a jak se říká, pokud uděláte z kamaráda partnere, už velmi těžko to bude zpět váš nejlepší kamarád.

3. Láska z rozumu

Tento pojem vztahu už teď opravdu moc neletí, bývalo to spíše u starších generací nebo u výše postavených lidí. Rodiče vám domluvili a tohohle si vezmeš, protože má dobré společenské postavení a tečka. Nebo za našich babiček pokud jejich dcery čekali s málo známým partnerem dítě tak i z toho důvodu vznikali lásky z rozumu, které ale většinou stejnak nevydrželi, protože jak se říká srdci opravdu neporučíš.

Autor obrázku: Cristina L. F.

4. Pomalinku a zlehounka

Asi poslední a nejlepší definice vztahu a lásky. Je to pomalé poznávání a sbližování dvou lidí, poznávání se a toho co máte rádi a co se vám líbí. Je to nejideálnější započnutí vztahu, jaké může být s postupným randěním. Ale přeci jenom jednu chybičku to má, pokud se takto poznávají lidé po třicítce, kteří v tomto věku nad vším moc přemýšlí, může to být překážka v takovém to vztahu.

Nesmíme vztah nikdy moc rozebírat, stačí když partnera velmi dobře poznáme, můžeme vědět co od něj čekat a jak se bude chovat a hlavně, že nás má opravdu rád. Samozřejmě, aby to tak fungovalo, každý z nich musí do vztahu něco dávat, aby mohl brát.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.