Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Praktické rady

Rozšiřte svou kvalifikaci v oblasti sociálních služeb či pedagogiky

Vracíte se po mateřské dovolené a rády byste se kariérně posunuly? Nebo byste si rády rozšířily své obzory, zlepšily si kvalifikaci a pustily se do poznávání nových oblastí a plnění nových výzev? Potom se porozhlédněte po kurzech dalšího vzdělávání v sociálních službách nebo pedagogice.

Autor obrázku: Marc Wathieu

Vzdělávací akce pořádané vzdělávacím centrem Seduca jsou vedeny formou seminářů v zařízeních poptávajících firem pro jejich zaměstnance. Semináře obvykle probíhají v časech od 9:00 – 15:00, nicméně jakékoli alternativní požadavky společnosti jsou akceptovány a program může být upraven dle jejich potřeb. Veškeré kurzy jsou akreditovány MPSV, a pokud má organizace speciální přání týkající se školení, vzdělávací instituce je schopna ho připravit a nechat akreditovat. Seznam vzdělávacích akcích naleznete na internetových stránkách www.seduca.cz/vzdelavani-pracovniku-v-socialnich-sluzbach, odkud si celý program můžete jednoduše stáhnout ve formátu pdf.

V rámci dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků lze navštívit hojné množství seminářů zaměřených například na motivaci a hodnocení pracovníků, transakční analýzu, stres management, péči o zdraví, poruchy osobnosti, techniky asertivní komunikace a podobně. I tyto semináře jsou organizovány pro pedagogická pracoviště v jejich zařízení a čítají 6 nebo 8 vyučovacích hodin. Všechny semináře jsou akreditovány MŠMT.

Po absolvování jakékoli ze vzdělávacích akcí získáte nové poznatky, které ihned můžete aplikovat ve své profesi. Dodají vám nový drive a motivaci k práci a vnesou do vašeho dne nové výzvy. Přihlaste se tedy na kurzy a nasávejte nové informace.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.