Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Čtenářky píší

Vyvolení – proč chceme reality show?

Reality show, která hýbe světem. Pro některé lidi je to totální blbost a pro ostatní téměř návyk. Jak je možné, že lidé podlehnou koukáním se na život jiných lidí? A zaslouží si to?

Já si myslím, že lidé, kteří jsou ve vile, mají na jednu stranu psychické nátlak, protože jsou měsíc zavření ve vile, která je izolovaná od jejich rodiny, od přátel a místo těch mají vedle sebe úplně cizí lidé, kteří jim ani nemusejí padnout do noty.

Autor obrázku: PATV Channel 18 Iowa City

Někteří se na ně koukají jako na chudáčky, protože tam nemají své nejbližší a měsíce to bez nich musí vydržet, ale na druhou stranu to byla jejich svobodná volba, nikdo je do toho nenutil. A oni si také stěžují, že se jim stýská, ale proč tam teda jsou? Jen kvůli peněžní motivaci. Nebo si snad myslíte, že by tam zadarmo některý z nich šel? Určitě ne. A pakliže jsou schopni pro peníze opustit svou rodinu (krásným příkladem je Romana, která doma nechala dvě děti), tak už je to jejich věc a jejich problém.

Ano, já chápu, že ty peníze potřebují, ale kdo je nepotřebuje? Myslím si, že je to rázný krok. A po pravdě řečeno, já více chápu rozhodnutí Evy, která je mladá holka a navíc byla v takových hrozných podmínkách, že opravdu nevěděla kudy kam. A myslím si, že vila byla pro ni osvobození, protože tam mohla vypnout a nemusela myslet na realitu, co jí čeká venku. Ano, měla tam rozepře a také jí to lezlo na nervy, ale ta holka nemá co ztratit. Na druhé straně je matka dvou dětí – Romana. Také chápu její situaci, že potřebuje peníze, protože je ve špatné situaci, ale kolik matek by dokázalo na měsíc opustit své dítě?

Dalším vzorným příkladem matky je Regina, která doma dokonce nechal malé miminko. A je jasné, že jí vrátili jen, aby vzrostla sledovanost, protože ze sebe dělá hvězdu, má pocit, že je nejlepší a všechny kolem sebe by shodila a přetvořila si je dle obrazu svého.

A ránou pod pás bylo určitě pro všechny vrácení výbušného Vladka. A panovala otázka, zda si výhru zaslouží či ne, když už jednou měl tu poctu si jí odnést domů. Podle mě jen potřebují, aby tam Vladko byl, protože je to zvláštní osobnost, která na jednu stranu dokáže vybuchnout kvůli úplné hlouposti, ale na druhou stranu se dokáže zapojit do úkolů a klidně ze sebe udělá šaška. A je to muž, který zvedne sledovanost, už jenom pro tu lidskou zvědavost, zda to může jeden člověk vyhrát dvakrát. A navíc, jak lze zpozorovat, je u lidí dost oblíbený.

A naprosto chápu rozhodnutí Zdeňky. Protože tato dívka neměla domov, neměla nic. Žila v autě se svými plastikami a ať by byl její výsledek jakýkoliv, tak nikdy nemohla skončit ještě hůře, než byla, protože ve vile měla domov, měla kamarády, dokonce milenecký vztah. U ní by byl hřích to nezkusit.

Nelze nikdy určit, jestli to jen hrají, protože to mají nařízeno od redakce, aby na to někdo koukal anebo jestli to, jak jednají je opravdové. To je ve hvězdách. Ale sami nevíme, jak bychom se chovali, kdybychom byli zavřeni s cizími lidmi na tak dlouhou dobu.

Samozřejmě nikomu nic vyčítat nechci a ani nemůžu. Je to show, kde sledovanost určuje právě příběh těchto lidí a jejich vzájemné neshody.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.