Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Kontakty

Textovky, e-maily, sociální sítě… Co upřednosňujete?

V dnešní době každý vlastní svůj mobilní telefon. A jednou ze základních funkcí je funkce posílání zpráv. Taky užíváme hojně e-mail a sociální síť, usnadní komunikaci a jsou zdarma.

Proč lidé posílají zprávy?

  • Autor obrázku: Milica Sekulic

    Potřebují rychle něco domluvit nebo zjistit nějakou informaci.

  • Telefonický rozhovor se jim zdá buďto zbytečně časově náročný či drahý. (Protože mnohdy SMS zpráva vyjde levněji než minuta hovoru.)
  • Chce někomu popřát k narozeninám, svátkům anebo národním svátkům, jako jsou Vánoce, Velikonoce a podobně.
  • Zejména když tito lidé se často nestřetávají, aby jim mohli blahopřát osobně ať už to je z důvodu časového či velké vzdálenosti. A je vždy pěkné, když si na vás někdo vzpomene a každopádně to jen potěší.

Jen tak chceme napsat svému miláčkovi

Když svou polovičku zrovna nemáme vedle sebe, tak se nám dostává ten pocit stesku. Máme chuť mu jen tak napsat, že se nám stýská nebo jak je pro nás důležitá/ý a podobně. Je to takové krásně milé a toho druhého to určitě potěší. Ale také může nastat situace, kdy si jeden druhého kontroluje a vypisuje SMS zprávy.

Kdy je SMS zpráva od miláčka příjemná a kdy nám leze krkem?

Pokud nám přijde jedna či dvě SMS zprávy za den a to jen sem tam (ne každý den v týdnu) tak je to krásné a potěší to. Ale pokud je naše drahá polovička tolik žárlivá, že vypisuje každou minutu, aby si zkontrolovala, co ten druhý právě provádí a jestli ho náhodou nepodvádí, pak v takové situaci můžou být ty SMS zprávy vlezlé až protivné. Samozřejmě jsou páry, které si vypisují několik SMS zpráv denně a jsou spokojeni. No, když si člověk na to zvykne a nevadí mu to, tak proč ne, že?

Kolik jsme schopni utratit za SMS zprávy?

V dnešní době, kdy všichni mají peníze „až na prvním místě“ se mnoho lidí rozhodne raději napsat email nebo zprávu na sociální síti, místo toho, aby spotřebovávali svůj kredit. Anebo dají přednost internetovým portálům, které nabízejí posílání SMS zpráv zdarma. Samozřejmě nemůžeme stále sedět u počítače a tak někdy nám nezbývá nic jiného než poslat klasickou zprávu. Ale samozřejmě jsou zde lidé, kteří stále raději používají svůj mobilní telefon, ale to hlavně firmy a jinak i normální osoby, ale ty si většinou zřizují nějaký výhodnější tarif či balíček.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.