Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Přivítejte Nový rok s novou barvou očí


Jistě jste již slyšela o barevných kontaktních čočkách. Tyto výtečné a rafinované “maskovací“ doplňky nenechají bez povšimnutí nikoho. Zvláště tehdy, pokud si zvolíte zajímavou, nebo výraznou barvu barevných kontaktních čoček.

Neodolatelná tyrkysová

Tuto barvu si zvolila kolegyně z práce. Její „obyčejně“ modré oči nasazením barevných kontaktních čoček získaly krásnou, neodolatelnou barvu. Nešlo nedívat se jí do očí, když s vámi mluvila. Všechny jsme v dobrém řešily, jestli jsou to její oči, nebo má barevné kontaktní čočky, skutečně jsme si nebyly jisté…

O odstínek jiné

Pokud nechcete být příliš výstřední, stačí, když si zvolíte barvu o odstín jinou, než je vaše skutečná barva očí. Lidé si tak vůbec nevšimnou, že jste si s barvou trošku pohrála, dodala jste vašim očím kouzlo pomocí barevných čoček.

Najdete i ujeté a cool barvy, tvary, kliky-háky…

Chystáte-li se na živou a jedinečnou Silvestrovskou oslavu, můžete použít výrazné barevné kontaktní čočky, při kterých všichni vědí, že je máte. Proč nevytvořit neodolatelný kočičí pohled, nebo pohled sexy upírky? Odhoďte stud a zaujměte!

Kvalitní kontaktní čočky

Barevné kontaktní čočky kupujte od osvědčených výrobců a prodejců. Dobrou volbou jsou kupříkladu internetové stránky www.top-crazy.cz, na kterých najdete nejen široký sortiment barevných kontaktních čoček, ale i mnohé další.

Většinu zboží mají skladem, tak není problém mít je do 48hodin u sebe. Nabízí i spoustu akcí, věrnostní body, prodej na Slovensko, s vybranými druhy barevných kontaktních čoček i dárek navíc zdarma…

Pokud chcete udělat nějakou změnu se svým vzhledem, zazářit a vyzkoušet si něco nové, anebo už barevné kontaktní čočky znáte a chcete vyzkoušet neodolatelnou novinku, neváhejte, vybírejte a za pár dnů se nimi můžete pyšnit ve společnosti vašich přátel, nebo rodiny a kolegů v práci.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.