Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Krásné, dlouhé, prostě dokonalé: nehty z gelu

Napadá vás při pohledu na své nehty, že to jaksi není ono? Mnoho z nás není se svými nehty spokojeno, nemáme třeba to štěstí, že by nám rostly pevné a dlouhé nehty, které vydrží veškeré manuální úkony, které přes den musíme udělat. Naopak často se nám třepí, lámou, jsou měkké a nic nevydrží. Pak jsme odsouzené je neustále zkracovat a mít ruce jako kluk.

Která z vás má také podobný problém? V podstatě kvalitu nehtů ovlivňuje spousta faktorů, od genetiky, životosprávy a stravy, až po stresy a jiné civilizační choroby. Není se proto čemu divit, že umělé gelové nehty se staly takovým hitem. Během několika posledních let zažily obrovský boom, kdy si je pořizovalo velké množství žen a dívek. Určitě jste také na někom ve svém okolí podobné nehty viděly, nebo jste alespoň narazily na fotografie gelových nehtů, které zaplavily časopisy a internet.

Proč si gelové nehty pořizujeme?

Především proto, že jsou cenově dostupné, poměrně zdařile imitují skutečné nehty a jsou oproti jiným alternativám umělých nehtů odolnější. Jsou měkčí, pružnější a lépe reagují i při práci rukama. Neznamená to ovšem, že není nutné s gelovými nehty dávat pozor. Poškodit se mohou a investice, kterou jste do nich provedly je pak úspěšná jen zčásti. V případě poškození nehtů byste totiž měly navštívit manikérku a nechat si poškozený gelový nehet opravit, nebo pokud máte vlastní výbavu pro tvorbu a zdobení nehtů, můžete opravu provést doma.

Jak dlouhé

Každá žena má pravděpodobně jinou představu o tom, jaká délka nehtů je pro ni ideální. Záleží to určitě na stylu života. Pokud máte rodinu a musíte lítat kolem manžela, dětí a práce, patrně zvolíte kratší, praktičtější nehty. Na druhou stranu slečny a mladé ženy, které ještě žijí poměrně bezstarostně si mohou dovolit i extravagantnější délku.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.