Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Hluboký dekolt – ano, či ne?

Autor obrázku: kroszk@

Už nejedna žena vsadila na svůj sexappeal – a to nejenom u přijímacího pohovoru, ale i na zábavách či v obchodech. Sází na to, že muži se nechají snadno zlákat ženskými zbraněmi, díky kterým mohou získat značná privilegia – v obchodech to mohou být množstevní slevy, dárky či slevové kupony; při přijímacím pohovoru zase může výraznější výstřih zvítězit nad znalostmi a profesionalitou jiných žen; na zábavách mohou docílit drinků a potěšení zcela zdarma, protože za ně muži vše zaplatí.

Přijímací pohovory

Pokud je žena pozvána na přijímací pohovor a je obdařena výrazným poprsím, rozhodně nebude nic zastírat – ba naopak – ukáže to, čím se může chlubit. Namísto toho ženy, které nebyly obdařeny přespříliš, mohou disponovat spíše znalostmi, které jsou v drtivé většině případů mnohem cennější – ne však vždy!

Neliší-li se znalosti výrazně atraktivní a méně atraktivní dívky příliš, pomůže samozřejmě charisma – a to je důležité zejména při přímém kontaktu s lidmi – a tak někdy nezáleží pouze na tom, která žena má výraznější poprsí, ale spíše na celkovém dojmu, jakým žena působí. Pokud už je tedy žena obdařena výrazným poprsím, měla by jej ukázat jinak, než velkým výstřihem – např. podprsenkou zpevňující poprsí a upnutou košilí.

Kdy vsadit na dary přírody?

Zatímco na některé přijímací pohovory se hodí poprsí spíše zakrýt, aby nebylo už od prvního pohledu jasné, že sázíte na své dary od přírody, na zábavách či v obchodech, je někdy dobré poprsí ukázat. Ze zábavy tak můžete odejít, aniž byste utratila jedinou korunu, v obchodě, kde nestojí za kasou příliš kvalifikovaný muž, si zase můžete odnést nějaký dáreček k nákupu, či slevu na příští nákup – to ovšem nelze použít ve vietnamských obchodech, protože jejich psychika pracuje úplně jinak. Také při řešení problémů, kde se muž rozhoduje, zdali se zastane ženy, která má fyzicky co nabídnout, či ženy, která příliš obdařena nebyla, přitáhne pochopitelně vyšší pozornost větší poprsí.

Jak ukázat své poprsí, aniž byste jej musela odhalit

Je spoustu dívek i žen, které mají potřebu se svými většími, či velkými, ňadry chlubit a ví, jak být přitažlivá. Nemusíme v tom mnohdy hledat záminku, že by tak chtěly zmanipulovat nějakého muže. Prostě si jen mohly vytvořit image právě na svém poprsí. Pokud však musíte poprsí skrývat (třeba v práci), ale zároveň chcete ukázat jeho krásu, je dobré zvolit zvýrazňující podprsenky, které poprsí zpevní a vyzdvihnou jej. Obléct si pak můžete košili upnutou přes poprsí, anebo celkově upnuté tričko. Vhodnou kombinací také někdy bývá upnuté tričko pod trochu volnější košilí, přičemž košile zůstává rozepnuta až k prsům.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.