Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Nákupy

5 způsobů, jak s mužem v pohodě nakoupit JEHO oblečení

Ano, měl by u toho skutečně být. Pokud se chystáte skutečně dát šanci nakupovaní se svým partnerem, musíte být velmi důvtipné. Žádná improvizovaná návštěva obchoďáku. Je to opravdu vážná věc. A pokud chcete, aby z toho byl produktivní a příjemný zážitek pro vás oba, budete potřebovat dobrou strategii.

1. Respektujte jeho vkus

Autor obrázku: Robert Sheie

Dokonce i muži, kteří vám tvrdí, že neví nic o módě a vůbec je nezajímá, co se právě nosí, by se mohli cítit ublíženě, pokud jim řeknete, že vše co vlastní je k ničemu.

Vybídněte svého partnera, aby vám ukázal své oblíbené oblečení a obuv. Zjistěte, proč se mu líbí, oblíbená barva, tisk, materiál, jak se v něm cítí atd. Nenechte ho před tím utéct s odpovědí: ,,Ehm já nevím…, je prostě v pohodě.“ Musíte zjistit čeho si na oblečení nejvíce cenní a tak zjistit, jak mu nejvíce pomoci, aby se cítil pohodlně v novém oblečení, které si koupí.

2. Udělejte si nákupní seznam

Projděte si jeho šatník a najděte v něm mezery, kvůli kterým tenhle nákup vlastně pořádáte. Bez konkrétního seznamu položek, které vlastně hledáte, se váš partner opět přikloní ke koupi kousku, který si vybírá opakovaně. Nemusíte se nutně držet seznamu nebo koupit vše, co na něm máte, ale je velmi dobré ho mít sebou.

3. Omezte nakupování jen na určité obchody

Pokud váš partner opravdu není přes nakupování, netahejte ho všude tam, kam byste se bez něj chtěla podívat. To věci opravdu nepomůže. Místo toho vyberte pár dobrý míst, které za to stojí a soustřeďte se na ně.

Zkuste také vybírat z míst, ve kterých váš partner obvykle nenakupuje. Je zde méně pravděpodobné, že zajedete do starých kolejí a ujistěte se, že skončíte po dvou až třech úspěšných nákupech v některých z těchto míst a to zejména při výběru nějakých velmi dobrých kousků. Je vždy lepší skončit na vrcholku s dobrým pocitem, že jste splnili to, co jste si předsevzali a možná pak příště nebude tak těžké vzít vaše partnera na nákupy.

Autor obrázku: Elvert Barnes

4. Nenakupujte pro sebe

Každý má rád pozornost. Bude více investovat do sebe, když uvidí vaši snahu a odhodlanost.

5. Udělejte si seznam toho, co nechcete nakupovat

Někteří muži si neuvědomují, že určité detaily mohou z opravdu skvělého kousku udělat něco opravdu nevkusného, takže je dobré o tom mluvit předem, abychom se tomu vyvarovali. Pokud již něco takového nosí, snažit se to jemně vysvětlit. Seznam položek udržujte co nejkratší, většinou dvě až tři nejdůležitější věci. Snažte se být pozitivní a nastavit dobrý tón.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.