Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Sex a vztahy

5 způsobů, kterými nás muži tajně podvádějí

Jsou to sice jen drobnosti, ale když se nasčítávají a přidávají jedna k druhé, určitě by nám postupně začaly vadit. Co naši muži dělají, ať už vědomě, nebo nevědomě a tím nás tak trochu „podvádí“?

1. Vyprávění jiné ženě o vašich problémech ve vztahu

Autor obrázku: superde1uxe

Jste v situaci, o které nikdo neví? Mít sex s někým jiným se počítá jako byste podváděly. Ale pak je tu ještě nejasný prostor mezi přátelstvím a nevěrou a šance jsou, že vaše přítelkyně vidí tyhle odstíny šedé více černě a bíle, než vy. Muži nejsou tak naladěni na identifikaci nejednoznačného chování podvádění, jako jsou ženy. Jinými slovy, to považují za naprosto nevinné.

Ať už si stěžují, že jejich přítelkyně je zvyklá nechávat mokré ručníky na podlaze, nebo mluví o svých sexuálních zvycích. Odhalují tak slabiny ve vašem vztahu jiné ženě, a to může být ve skutečnosti intimní akt. Pro vašeho partnera to může být projevem citové vazby, což je často větší hrozbou pro ženy, než sexuální spojení.

2. Neustálé sledování profilové stránky bývalé partnerky na Facebooku

Skutečně by ho mohlo zajímat, co je u ní nového, stejně jako u nějakého starého vysokoškolského kamaráda. I tak se dá předpokládat, že listuje obrázky a fantazírujete o své minulosti.

Společensky máme našlápnuto k názoru, že muži se nestarají o emoce a pocity, a vše, co je zajímá, je sex. I když se nevinně podívají na profil své ex, partnerka si nemusí myslet, že by to bylo správné. 5% dotázanýchmužů používá Facebook pro usnadnění při podvádění s milenkou či milencem.

3. Kupuje drinky pro jinou ženu

Není to o tom, že potkají sexy cizinku v baru a objednají si navzájem drink. Tohle může být nebezpečné, i když si navzájem kupují drinky spolupracovníci, pokud to dělají před očima všech. Ostatní by to mohli vidět jako velkorysé a milé, ale také by to mohlo být chápáno, jako že má onen muž o někoho zájem, zvláště, pokud kupuje nápoje jenom pro ženy.

4. Bere kamaráda nebo kamarádku na vaše oblíbené místo

Autor obrázku: Tony Alter

Že italská restaurace je tím místem, kam jdete váš přítel a jeho kamarádka pokaždé? Zmrzlinový stánek, kde jste měli první rande? Těmhle místům by se měl vyhýbat, i když právě dohání čas se svým nejlepším přítelem z dětství, který je mimochodem žena.

Pro začátek, můžete být uzpůsobena tak, že má trochu pochyby, ostatně naše kultura příliš neholduje přátelství opačného pohlaví. A s ženskými kamarády speciálně ne! Opravdu muž překročil pomyslnou čáru…

5. Pochvalování jiné ženě její nový účes či oblečení

Muži nejsou známí pro jejich vnímavost, což znamená, že takové upozornění na jemné změny v ženském vzhledu by mohlo znamenat, že jí věnujete až příliš mnoho pozornost. Než otevře ústa, měl by se sám sebe zeptat: Je to přiměřené, nedávám jí až mnoho komplimentů? Nebude to vadit mé přítelkyni? Pokud tomu tak není, pochvala je na místě.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.