Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Děti a rodina

Co když vaše děti nechtějí číst? Víme, co je bude bavit!

Školní rok se pomalu blíží ke konci a děti se těší na volné léto. Chcete, aby se vaše děti v létě nezakrněly? Pořiďte jim knížky, které opravdu budou bavit! Procvičí si čtení a obohatí slovní zásobu. Knížku si navíc mohou vzít kamkoliv a konečně je dostanete na chvilku od počítače!

Nejoblíbenější kniha pro děti?

Autor obrázku: John Morgan

Vsaďte na nejprodávanější tituly a rozhodně nešlápnete vedle. Dlouhodobě slaví u dětí i rodičů obrovský úspěch Deník malého poseroutky.

Nejoblíbenější knihou českých dětí je bezkonkurenčně Deník malého poseroutky od JeffaKinneyho. Knihy z této série se dlouhodobě umísťují na prvních příčkách v žebříčku nejprodávanějších knih u nás.

Tip: Všechny díly pořídíte za super ceny na albatrosmedia.cz. Kromě Deníku malého poseroutky tam najdete spoustu dalších knih nejen pro děti.

Série je psaná formou deníků kluka, který se ocitl na víceletém gymnáziu, „kde malí poseroutkové, jako je on, narážejí každý den na chodbách do kluků, kteří jsou větší, silnější a holit by se mohli dvakrát denně“.GregHeffley se chce stát populární, ale jeho cesta na vrchol popularity je zdlouhavá a pořád s sebou musí vláčet nejlepšího kamaráda RowleyhoJeffersona, který ho navíc pořád ztrapňuje.

V sérii vyšlo již osm dílů a ten poslední nejnovější nese název Deník malého poseroutky 8 – Fakt smůla. V zatím posledním dobrodružství mohou GregaHeffleyho malí čtenáři sledovat, jak se vypořádá s tím, že se na něj nejlepší kamarád vybodnul. A společně s ním zjistí, že sehnat si nové kamarády je pořádná fuška.

Tip: V sérii vyšly také dva tituly, které nesou název Můj vlastní deník malého poseroutky a Můj vlastní (nový) deník malého poseroutky, se kterými si děti mohou psát vlastní deník po vzoru GregaHeffleyho.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.