Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Zdraví

Hubnutí do plavek pomocí výživového poradenství

Lze zhubnout do plavek pomocí rad od výživových poradců a dalších specialistů/dietologů z oboru výživového poradenství? Je to možné? Nebo jsou lepší diety z vašich oblíbených časopisů?

Dnes se podíváme, kde je ukrytá pravda. Zdravé hubnutí (pokud má být cílem dlouhodobě udržitelná zdravá postava) není rozhodně lehká záležitost.

Rychlá řešení nefungují dlouhodobě

Nikdo si nemůže myslet, že si koupí „bobule na hubnutí“ a při ležení na gauči s pivkem v ruce začne hubnout. Udržení zdravé a štíhlé postavy je mnohem komplikovanější. A stejně jako jinde lehká řešení a okliky moc nefungují.

Pokud chcete zhubnout sami, přečtěte si článek o KetoFit dietě.

Pomalu, ale na celý život

Chcete být štíhlé do plavek jen pro toto léto, nebo po celý zbytek života? Dle toho si musíte zvolit – krátkodobé diety vám mohou pomoci zhubnout…

Ale ty kila díky jojo efektu zase získáte zpět. Už od základu totiž musíte změnit svůj styl života. A to je největší kámen úrazu – není to v penězích, ani vaší genové dispozici…

První krok je nejdůležitější

Je to vždy v hlavě. Chcete být zdravé a štíhlé? Musíte na sobě něco změnit. A mnohdy je to jídelníček. Správná výživa je klíčová v hubnutí – a to nejenom do plavek.

Takže ano – s výživovými poradci (třeba od prověřeného konceptu Natur house) zhubnete a při své motivaci i zapálení si váhu udržíte. Ale musíte do toho vždy něco vložit – třeba své rozhodnutí na sobě něco změnit.

Stravování plné fast-foodů, konvečního masa ze supermarketu, polotovarů a malého množství zvadlé zeleniny II. jakosti vám zdraví nepřinese. Leda cestu do nemocnice a později i do hrobu.

Vybalancovaný jídelníček je základ

Vyrovnaný jídelníček vám mnozí nutriční specialisté vytvoří na míru vašim chutím a zdravotnímu stavu.

Pokud nejste schopné (nebo se vám nechce) si nastudovat základy správného stravování, svěřte se do rukou specialistů na výživu. Jim prošly rukama stovky klientů a mají zkušenosti, které byste ani z učených knih nevyčetli.

U jojo diet z časopisů bychom si prospěchem pro zdraví jisti nebyli. Krátkodobě vám pomohou shodit váhu… Ale jsou zbytečnou zátěží pro tělo, protože mnohdy nemají s přirozeným stravováním nic zbytečného.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.