Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Sex a vztahy

Co nedělat na prvním rande

Možná i vám se někdy stalo, že jste se těšila na své první rande a dávala do něj maximum, ale pak přišla jen studená sprcha a vy jste věděla, že toho dotyčného, nechcete už nikdy vidět, protože to co na rande předvedl, bylo skutečně hrozné a vám se tak naprosto znechutil.

Trapas v restauraci

Určitě jdete na rande s trémou a strachem z toho, aby se nestal nějaký trapas, ale ve skutečnosti pak řešíte, jak vyplout ze situace, kdy se stydíte za to, s kým to vlastně sedíte u jednoho stolu. Mluví na vás protějšek s plnou pusou a prská kolem okolo? Nechcete se na něj již dívat a dojídat jídlo ze svého poprskaného talíře se vám už také vůbec nechce? Omluvte se, že jste přejedena, protože vaše jídlo by lo příliš syté a hledejte další výmluvu proto, abyste mohla co nejdříve z rande odejít.

Nevhodné chování u stolu a k obsluze, vás taktéž může odradit neuvěřitelným způsobem, horší může být už jen zápach z úst. Chová-li se dotyčný povýšeně k obsluze restaurace a jedná-li s ní jako s póvlem, tak vezměte raději nohy na ramena. Nejspíše se takto bude chovat i s vámi. Pokud je naopak milý a pozorný a děkuje, pak je to pro vás dobré znamení.

Jak reagovat při placení?

Nepsané pravidlo je to, že muž platí za ženu. Ne vždy to tak ale je. Pokud za vás muž nezaplatí, nezbývá vám, než útratu zaplatit sama, ale na dotyčného to také nevrhá ten nejlepší dojem a určitě i vás se to může svým způsobem dotknout.

Velmi důležité je také to, co si muž vezme na vaše společné rande na sebe. Určitě vás neuchvátí nátělníkem zastrčeným v kraťasech a ponožkami v sandálech, které má vytažené až ke kolenům. Určitě si ho na rande dobře prohlédnete a budete se zajímat o to, co si vzal na sebe, aby na vás udělal dojem. Tento fakt je pro nás velmi důležitý a také je pro nás důležité to, jakou vůni pro daný okamžik zvolil. Ta by nám měla být samozřejmě příjemná a měla by na nás působit dobře.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.