Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Počasí, Život

Proč je zima na blátě lepší, než zima na sněhu

Sníh je sice fajn, ale dobré je, když je na horách. Mít sníh ve městě, to není asi nic moc. Víte, jak moc vám může sníh znepříjemnit život.

Jen si to vezměte. Ráno vstanete do práce, no vstanete, nařídíte si budík o půl hodiny dřív, protože bude třeba odhrabat auto ze závěje. Do zaměstnání navíc budete také muset vyrazit o něco dříve, neboť vám situaci na silnici bude opět komplikovat nasněžený sníh. Pokud čekáte na autobus, tak se ani nemusíte dočkat, je dost možné, že někde uvízl  anebo musí jet krokem. Musíte-li chodit venku, pokud například roznášíte letáky, poštu, nebo cokoliv jiného, tak jste určitě promočení na skrz a ve sněhu chození venku rozhodně není vůbec příjemné.

Neustálé se prodírání sněhem z místa na místo je také velmi náročné, a tak se mnohem raději budeme prodírat blátem, než sněhem. Většina z nás se na okamžik, kdy nám nasněží těší, ale když to pak přijde a nepřestává to, jsme z toho otráveni. Sníh nám komplikuje každý náš krok. Jediná výhoda je fakt, že pracujete například z domova a nemusíte nikam chodit, ale kolik z nás to takto má? Pěkné je, když si můžete vyrazit na hory a tam si užít zimních radovánek, ale otravovat se sněhem ve městě, to skutečně moc zábavné není.

Silničáři většinou nepracují na plné obrátky a každý nový sníh je pořádně zaskočí a tak vznikají komplikace na silnicích, kolabuje doprava a je velmi těžké se dostat z místa A do místa B. Navíc je všude hrozně mokro a neustále si musíme dávat pozor na to, kde to klouže. Dokonce i obchody nebo třeba banky, či jiná veřejná místa, často ukazují na to, že je u nich kluzká podlaha a že si máte dát pozor na to, abyste neuklouzli. Když už uklouznete a stane se vám nějaký úraz, tak počítejte s tím, že na ortopedii, nebo na chirurgii, odstojíte pořádnou frontu, protože ten den nebudete zdaleka jediní, koho něco podobného potkalo.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.