Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Nákupy

Pozor! Fén na vlasy vybírejte s maximální opatrností

Bez fénu na vlasy si sice neumíme náš život představit, ovšem tento spotřebič může mít na účes také výrazné negativní vlivy. To je tedy třeba zohlednit už při samotném nákupu.

Fény na vlasy musí být vysoce kvalitní!

Horký vzduch vlasům obecně nedělá příliš dobře, ať už se jedná o ostré slunečné světlo anebo o různé kadeřnické potřeby. Proto byste se měla těmto vlivům vyhýbat. Na druhou stranu chodit spát s mokrou hlavou rozhodně není ideální, neboť vlasy se potom snadněji lámou. A co když navíc spěcháte a potřebuje si hlavu rychle usušit? Pak máte jediné řešené, totiž koupit si kvalitní fén na vlasy, ideálně s funkcemi, které je dokáží spolehlivě ochránit.

Pokud se chcete vyvarovat poškození vlasů, což je obvykle pohroma pro každou ženu, nezbyde vám zkrátka, než při nákupu fénu postupovat velmi opatrně. Tento spotřebič by totiž měl disponovat možností nastavit co nejvíce teplotních režimů. Zároveň je podstatná funkce ionizace, neboť jedním z jejich účinků je udržení optimální vlhkosti uvnitř vlasů a vysoušen je tak pouze jejich povrch.

Další přístroje pracující s vysokými teplotami

Fény na vlasy pochopitelně nejsou jedinými spotřebiči, které pracují s vysokými teplotami. Dále se kupříkladu jedná o žehličky anebo kulmy na vlasy. Pro tyto přístroje přitom platí v podstatě to samé, co o fénech. Kvalita a funkce jsou tedy na prvním místě. V internetovém obchodě Vlasy-kosmetika.cz přitom seženete takové spotřebiče za dobré ceny a navíc si zde můžete zároveň pořídit přípravky pro regeneraci a péči o vlasy, máte-li problémy s jejich poškozením.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.