Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Praktické rady

Optimanova: Špičkové krmivo pro psy a kočky s až 50% podílem kvalitního masa

Máte doma pejska nebo kočku a rádi byste svému zvířecímu kamarádovi dopřáli do nejlepší krmivo? Tak by měl jednat každý majitel zvířete, nicméně jen někteří ví, co je pro zvíře skutečně nejlepší. Pokud se vám stalo, že váš mazlíček krmivo odmítá, nezlobte se na něj. Psi a kočky nejsou vybíravá stvoření, ale na druhou stranu moc dobře poznají kvalitu. Vycítí původ surovin a shledají-li, že s nimi něco není v pořádku, krmiva se nedotknou. K nejčastějším příčinám patří vysoký podíl chemických látek (dochucovadel) a nízký obsah kvalitního masa. Jak z toho ven? Přesedlejte na krmivo Optimanova.

Bez moderní technologie by výroba kvalitního krmiva nebyla možná

Krmivo Optimanova vynikají novým autentickým a přírodním konceptem výživy. Výrobce se věnuje vývoji krmiva pro zvířata již několik desítek let a v roce 2011 otevřel nový závod s nejvyspělejší evropskou technologií výroby. Z logiky věci vyplývá, že bez špičkové technologie nelze vyrobit super prémiové krmivo, ale díky unikátnímu systému vstřikování může výrobce pracovat s čerstvým a nikoliv zmraženým masem.

Unikátní složení, které si váš mazlíček zamiluje

Kvalita masa a jeho vysoký podíl v krmivu je vůbec kapitola sama pro sebe. Krmivo pro psa obsahuje až 50 % vysoce kvalitního masa pocházejícího z vybraných farem ve Španělsku. Jde o králičí, kuřecí a lososí maso určené pro lidskou potřebu. Granule jsou sušeny při nízké teplotě tak, aby nedošlo k denaturaci živin citlivých na vysoké teploty. A co se týče dochucovadel, jde o vlastní přírodní receptury, které krmivu dodávají nezaměnitelnou chuť. K dalším složkám patří rýže a brambory, jejichž podíl se liší v závislosti na konkrétních produktech.

Krmiva Optimanova ze 100% přírodních surovin neobsahují žádná uměla barviva, dochucovadla a antioxidanty. Ať už jde o krmivo pro kočku nebo pro psa, spolehněte se na perfektně vyvážený poměr živin.

U nás seženete granule značky Optimanova u výhradního dovozce www.juko-krmiva.cz.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.