Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Dovolená

Nezapomenutelná dovolená v Moravském krasu

Nádherná krajina a spousta možností na výlety nebo relaxaci. Přesně to je Moravský kras. Na své si tu přijdou milovníci klidných vycházek pro přírody, sportovně založení jedinci a dokonce i ti, kteří milují adrenalin. Nezapomeňte na kvalitní ubytování a využijte možností relaxovat. Co všechno vám nabízí tento skvost ležící na Moravě a kde se ubytovat? To vám prozradíme v tomto článku.

Poznejte krásy přírody a okolní památky

Vydejte se po zajímavých naučných stezkách po okolní krásné přírodě. Vydat se můžete na krátké nebo i dlouhé túry po místní okolní krásné přírodě. Jednou z hlavních atrakcí jsou krasové jeskyně, kde můžete vidět jedinečný přírodní jeskynní systém s krápníky a dalšími zajímavými přírodními útvary. Okolními památkami, které stojí za návštěvu je jistě hrad Špilberk, Stará radnice, Kostel sv. Jakuba, Petrov, Kapucínský kostel s kryptou, Náměstí svobody s Domem pánů z Lipé a další zajímavé památky. Pokud máte chuť na jiný výlet, můžete v okolí vyrazit do zoologické zahrady, na krásné přehrady nebo na výstaviště, kde se často pořádají speciální akce a výstavy.

Ubytujte se na strategické pozici

Pro ulehčení cestování za památkami a krásami se ubytujte na strategické pozici. Hotel Olberg leží uprostřed Moravského krasu a máte tak všechno na dosah. A když se vám nebude nutně nikam chtít, můžete využít možností hotelu a relaxovat v místním wellness. Spojíte tak poznávání krajiny s užitečnou relaxací a dokonalou očistou duše i těla.

Ubytování Moravský kras nabízí možnost vypůjčení sportovního vybavení a můžete se tak vydat na projížďky na kole. K zapůjčení je i segwei, se kterým si můžete projet okolí a nemusíte namáhavě chodit. Využijte také speciálních pobytových balíčků nebo různých akcí. Po domluvě je možné zrealizovat i svatbu v krásném prostředí Moravského krasu.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.