Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Nákupy

Pizza Gotti: Široký výběr italské pizzy

Máte chuť na dobrou pizzu a nemáte čas či chuť si na ni zajít do restaurace? Pak pro vás máme jeden tip, díky němuž si lahodný italský pokrm vychutnáte doma. Plzeňská restaurace a pizzerie J. Gotti – Pizza Plzeň vám ji totiž do hodiny přiveze.

joshuemd / Pixabay

Pro rozvoz jídel v Plzni můžete zvolit celou řadu firem a restaurací. Mnohdy si však příliš nepochutnáte. Některé restaurace a pizzerie totiž neumějí udělat tu pravou pizzu, na kterou byste narazili v Itálii. A právě J. Gotti je v tomto směru světlou výjimkou.

Tradiční italská receptura

  1. Gotti totiž dělá pizzu přesně podle tradičních italských receptur. Snaží se do ní dávat vždy jen ty ingredience, které v ní mají být. Žádné náhražky, žádné „české“ kutilství. Dočkáte se tak příjemně křupavé, tenké a bohatě obložené pizzy, na které se dokonale pochutnáte v každém okamžiku.

Rozvoz pizzy v Plzni zajišťuje Pizzerie Gotti nejen v centru, ale i přilehlých oblastech. Po Plzni a blízkém okolí je zcela zdarma, platíte tak pouze za samotnou objednávku. Tu provedete velmi jednoduše prostřednictvím webových stránek restaurace. Stačí si zvolit druh pizzy, vyplnit kontaktní údaje a potvrdit objednávku. Doručení pak proběhne do 1 hodiny od přijetí objednávky.

Vyberte si z více než 20 druhů pizzy i dalších jídel

Na výběr máte z více než 20 druhů italské pizzy. A to zdaleka není vše. Restaurace nabízí přímo ve svém působišti na Klatovské třídě v Plzni i pro účely rozvozu další typické italské pokrmy – těstoviny, zeleninové saláty, rizota a mnoho dalšího. Pokud zavítáte přímo do restaurace, můžete si k dobrému jídlu objednat rovněž i lahodnou italskou kávu, která se nim skvěle hodí.

Možnost získat pizzu zdarma

Širší výběr italské pizzy v Plzni jen těžko najdete. A navíc u J. Gotti máte jistotu, že vám domů dovezou skutečně pravou pizzu, žádnou levnou českou variantu. V rámci dovozů navíc můžete sbírat kupony. Jakmile jich budete mít 10, máte nárok na pizzu zdarma. Při hromadné objednávce 3 jídel pro změnu dostanete 1l coly zadarmo.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.