Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Život

Kde jsou lidé nejšťastnější

Asi snem každého z nás je býti šťastný a nemít žádné problémy. Většina z nás žije v domnění, že štěstí dělají peníze a lidé, jež peníze mají, musí být neskutečně šťastní, ale není tomu tak. I ti majetnější mají problémy, řeší velmi obyčejné věci, které se na první pohled mohou zdát ostatním, jako zanedbatelné, nebo jako něco, co by dotyčného nemělo vůbec trápit a dělat mu na čele vrásky.

RondellMelling / Pixabay

Je pravda, že bez peněz, je život těžší, ale peníze z vás šťastnější lidi neudělají. Kupodivu někdy jsou šťastnější ti, kdož jsou skromní a kdož se dokáží radovat z obyčejných věcí. Kde jsou lidé nejšťastnější? Nezáleží na tom kde žijí, ale jak žijí.

Skutečně ti, kdož dokáží ocenit každou maličkost a dokáží se radovat z každičkého, byť jen zanedbatelného úspěchu, tak jsou mnohem šťastnější, než bohatí a nároční lidé, které jen tak něco neuspokojí a jež si kladou cíle velmi vysoko a volí tím pádem náročnější cestu, která je stojí nejen spousty času, ale také sil.

dtrevi0 / Pixabay

Štěstí můžeme hledat v tom, že se nám podaří vyzrát nad nemocí, nebo v tom, když se budeme radovat z každé vykvetlé rostlinky, kterou se nám vlastnoručně podaří vypěstovat. Z každého zvířete, kterému můžeme dát najíst a dopřát mu tak něco, co je pro něj velmi obtížné si obstarat.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.