Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Nákupy

Jakou vybrat tašku pro muže?

Chcete překvapit svého muže něčím, co bude nejen hezké, ale i praktické a co bude rád nosit? Stačí vybrat skvělou a moderní tašku nebo batoh. Uvidíte, že jestliže se trefíte do černého, nový doplněk si jistě zamiluje a nebude jej chtít odložit.Gino-Rossi-Taška-Skopie4-510x600

Jakou tašku však vybrat? Záleží na tom, jaké zaměstnání má váš drahý, jestli se věnuje sportu, turistice, dostane se alespoň tu a tam ven na výlet, nebo jestli je spíš stále v poklusu a sportovní batoh takřka nevyužije. Vy sama jej znáte nejlíp a jistě budete vědět, jak velkou tašku a v jakém stylu mu pořídit. Nechte se inspirovat, co je dnes IN a vyberte si.

Eleganci se meze nekladou

Elegantní taška od Gino Rossi se bude líbit všem mužům, kteří si potrpí na luxus. Najdete mezi nimi jak přímo elegantní kousky, tak takové, které se hodí i k ležérní módě. Na své si přijdou všichni, kdo rádi nosí tašku v ruce, nabídka je skutečně výborná. Velmi hezký je kupříkladu model Skopie. Na přední straně má praktickou kapsičku na všechny potřebné drobnosti, do rukou padnou dvě pevná ucha, celá taška je vyrobena z krásné přírodní kůže.

Hledáte-li něco zajímavější, mohla by vám padnout do oka taška přes rameno zajímavě modré barvy. Má podlouhlý tvar, což je nyní velmi módní a také je vyrobena z přírodní hovězí kůže s plastickým vzorem. Tato taška je naprosto jednoduchá, má jednu komoru se zapínáním na zip, přes který se přehodí víko přes celou výšku tašky.

Za zmínku jistě stojí i luxusní tašky od značky Strellson. Hledáte-li elegantní a praktické messengery, určitě se vám některý zalíbí. Messengery jsou muži stále oblíbenější, nahrazují ledvinku, jsou skladnější, dají se umístit na záda i na bok, záleží jen na muži, co je mu pohodlné a kde zrovna taška nezavazí.

Nadčasový designJason-Brašna-Tom-Tailor-Černá-Pánské-UNI4-510x600

Tom Tailor patří bezesporu ke značce, jejíž móda se vyznačuje jednoduchostí a lehkostí, ve které je krása. To ukazuje i praktická taška od značky Tom Tailor v černém provedení s jedním nebo dvěma ozdobnými řemínky, jež působí, jako zapínání tašky. Zapínání je ve skutečnosti na zip a magnety.

Vyberte svému drahému kvalitní tašku od některých z výše uvedených značek. Budete spokojeni oba, vy se budete těšit z úspěchu dárku a váš milý dárkem samotným.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.