Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Zdraví

Myslete i na sebe a starejte se o své tělo

Velká část žen se stará hlavně o své okolí a přitom zapomíná také myslet na sebe. Potřebuje vaše kamarádka pomoc a radu? Určitě ochotně přispěcháte. U rodiny se pak považuje za samozřejmé, že pečujete o děti a jste navíc milá, starostlivá a vždy dobře naladěná manželka či partnerka, která zvládá spoustu úkolů. Jenže co když přijdou zdravotní problémy?

Vytvářejte si rezervy energie

Nechceme samozřejmě přivolávat nějaké potíže, ale je třeba, aby si každá žena také vytvářela určité rezervy, ze kterých bude čerpat. Neustálý kolotoč kolem rodiny a partnera je také značně ubíjející. Ubírá energii, i když samozřejmě děti i partner ženě samozřejmě svojí přítomností a oporou hodně vrací. Proto musí žena myslet takříkajíc i na zadní kolečka. Potřebuje tu být pro ostatní, ale i pro sebe. Neměla by proto rozhodně podceňovat situace, kdy ji něco bolí a necítí se dobře. Nestačí nad tím mávnout rukou, i když to považuje spíše za banalitu a nechce se jí běhat k lékaři kvůli každé hlouposti. I v takovém případě by se měla snažit hledat odbornou radu. Kde? Přece v lékárně.

Využijte odborných rad lékárníka

Lékárny s modrozeleným logem projektu Pharmapoint nabízí možnost poradenství. Ke každému klientovi zde přistupují jako k individualitě a to je velice důležité. Můžete tak mluvit o svých potížích v souvislostech. Jedině tímto způsobem si s pomocí lékárníka můžete vybrat lék, který vám bude opravdu vyhovovat. Nebojte se s ním mluvit o svých potížích, aby vám mohl kvalifikovaně pomoci. Když si spolu vytvoříte dobrý vztah, zúročí se vám to v situacích, kdy budete potřebovat i náročnější poradenství. Proto myslete na sebe a berte svého lékárníka jako odborného partnera, který vám chcete pomoci, třeba když vás bolí záda nebo hlava. Díky poznáte lépe svůj zdravotní stav a pochopíte, co na vás funguje a co nikoli a jak se správně o svoji fyzickou stránku starat.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.