Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Nákupy

Koupě sportovního oblečení vás motivuje k výkonu

Žijeme v době, kdy lidé začínají pomalu chápat, že tělu neprospívá dlouhé vysedávání v kanceláři, u počítače a u televize. V dávných dobách, kdy se ještě pracovalo především manuálně, se sport tolik neřešil, protože tělo mělo dostatek pohybu. Nyní je potřeba hodiny strávené sezením nějak vyrovnávat. Už jste si našla svou aktivitu?mission-w-fialova

Sportovní aktivity přispívají nejen k lepší postavě, ale také ke zdraví a psychické vyrovnanosti. Každý by měl mít svou oblíbenou aktivitu (běh, jízdu na kole, spinning, jógu, …) a tu brát jako koníček a příjemnou formu odpočinku.

Pořiďte si pořádné vybavení

Spoustu aktivit je možné provozovat s minimální investicí. Třeba běhat můžete chodit v teplákách a tričku, avšak chcete-li aktivitu provádět s láskou, investujte do ní něco. V případě běhu si pořiďte pěkné oblečení, v němž se budete ráda ukazovat na veřejnosti. Nemusí vás stát tisíce.

Zaujmout by vás mohla nabídka firmy Kilpi, která není až tolik známá a díky tomu si může dovolit nabídnout lepší ceny. Neplatíte za značku, ale pouze za kvalitu. Kilpi vyrábí letní i zimní outdoorovou výbavu, běžecké oblečení a také dresy na kolo.

Co se týče cyklistiky, je potřeba neváhat a nakupovat hned. Moc teplo na kolo už totiž nebude. V současné době je teplota ideální na technické tričko a na to ještě cyklistický dres. Kilpi má v sortimentu dámské cyklistické oblečení pro každé počasí, takže je možné zakoupit i bundu, multifunkční šátek a další vybavení na zimu, ale cyklistická sezóna se prostě blíží ke konci. Mnohem aktuálnější bude běžecké oblečení.

Značka Kilpi v rámci své letní kolekce představila široký sortiment krásného cyklistického a běžeckého oblečení, ale přestože se jedná o letní kolekci, najdete tam i kousky na zimu. Běhat v zimě se dá, jen je potřeba pořádně se obléknout. Určitě se neobejdete bez dobré bundy (musí být lehká), termo trička, které pořádně hřeje, a výše zmiňovaného šátku. Ten by měl sloužit minimálně jako ochrana krku, při mrazech se dá natáhnout i přes pusu.

Důležité jsou i kvalitní boty. Chcete-li v zimě běhat v běžných teniskách, pořiďte si aspoň teplé ponožky a připravte se na to, že to bude klouzat. Kilpi nedávno navázala spolupráci se švédskou firmou Icebug, a tak teď v ČR distribuuje i běžeckou a outdoorovou obuv Icebug. Něco takového se na zimu vyplatí pořídit, protože speciální podrážka neklouže.

Buďte stylová

Kilpi sází nejen na kvalitu a použité materiály, ale rovněž na design. Zaměřuje se na veselé barvy, které ke sportu patří. Přemluvte kamarádku nebo pořiďte svému protějšku pánské běžecké oblečení a vydejte se společně do ulic, parků, luk a lesů všem ukázat, že sport je radost!

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.