Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Život

Chcete si odpočinout ve dvou nebo s přáteli? Zvolte Vinohradský dům v Praze

Kdo z nás by si nepřál být alespoň na chvíli v prostředí, kde se budeme cítit v klidu, bezpečí, s dostatkem péče, kvalitního jídla a servisem, který bude stát za to? Právě to nabízí všem zájemcům Vinohradský dům, který se nachází v Praze na adrese Legerova 758/60. Najdete zde kvalitní ubytování, spoustu služeb, které vám přinesou relax a příjemné chvilky, a to vše za přijatelnou cenu.

Ubytování se vším, co očekáváte a potřebujete

Vinohradský dům ví, co dnešní zákazníci očekávají a je na ně plně připraven. A nejen to, v jeho službách najdete mnohé navíc. Tím mnohým navíc je myšleno především možné navštívení pivních lázní. Můžete si zde ve dvou, sami, nebo s partou přátel vychutnat Balneologickou pivní vanu. Zní to lákavě, že? Zajímá vás, co tato vana obnáší? Jde o hezkou a na tělo i duši příjemnou uklidňující proceduru, kdy budete trávit koupel ve vodě s přidaným tmavým pivem, jež je obohaceno mikroelemantem a vitaminem skupiny B. Voda je navíc nasycena oxidem uhličitým, což celkový odpočinek při koupeli ještě znásobí.

Nač je koupel určena

Jestliže se rozhodnete pro balneologickou pivní vanu, přinese vám zmírnění stresu a navodí dobrou náladu. Po koupeli se budete cítit odpočatí a příjemně unavení. Pokud si objednáte kurz procedur, posílíte svoji imunitu a skutečně budete mít skvělou náladu, ať už budete sami, nebo vás bude víc.

Spolehněte se na kvalitní ubytování

Ihned po ubytování v Praze budete okouzleni hezkým a komfortním prostředím i vybavením. Nechybí WiFi připojení, rolety, vybavená kuchyň včetně nádobí, konvicí, kávovarem, stolem, židlemi, smart TV, trezorem, pomůckami na žehlení a praní, v koupelně najdete sprchový kout, fén, mýdlo, gel i šampon, pantofle, župan, nechybí klimatizace ve vrchních podlažích, kde je v létě teplo a ke spánku vás hezky připraví ortopedické matrace. Jako je moderním trendem, pokoje jsou nekuřácké, což ocení spousta ze zájemců o ubytování.

Neváhejte a i vy se vydejte do Vinohradského domu v Praze. Budete okouzleni celkovým prostředím a jestli zde pozvete vaši polovičku např. pro výročí oslavy svatby, či jiného výročí, nebudete litovat. Vinohradský dům je skvělou volbou ať už chcete oslavit víkend v Praze s přáteli nebo si užít soukromou oslavu ve dvou.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.