Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Krásná postava do šatů díky spodnímu prádlu

Chcete mít v plesových šatech krásnou postavu? Těsně před sezonou už asi nestihnete cvičit a postavu vyrýsovat. Jak tedy řešit situaci, kdy potřebujete vypadat co nejlépe do šatů? Pomůže vám speciální spodní prádlo.

Šaty na ples máte vybrané, botky vyleštěné, kabelku i šperky také připravenou. Ale ouha. V zrcadle to není ani zdaleka tak skvělé, jak jste si myslela, že bude. Nějaké ty nedostatky jsou prostě vidět a vám to vadí. Bohužel ne každou ženu příroda vybavila dokonalou postavou jako ze stránek módních časopisů. Všechny ženy chtějí být krásné a obzvlášť na události, jako jsou plesy, svatby, večírky a jiné společenské akce. Určitě se chcete cítit dobře a ne se pořád hlídat a kontrolovat vzrcadle. Jako pomocník se tu nabízí speciální stahovací spodní prádlo. Díky němu si budete moci užít ples naplno a nemyslet přitom na přetékající faldíky či vystouplé bříško.

Neviditelné prádlo

Většinou je stahovací prádlo v tělové barvě. Jedná se o ideální variantu, aby nebylo pod šaty vůbec vidět. K dostání jsou stahovací kalhotky, stahovací body, tuby, punčocháče a mnoho dalšího. Výběr je opravdu široký. Prádlo je ideální pod úzké i vzdušné šaty. Samozřejmě nechybí ani protiskluzové proužky na lemu prádla, aby z vás během večera a při tanci neklouzalo. Pokud trpíte celulitidou, i zde vám může trochu pomoci spodní prádlo. Některé bývá obohacené o anticelulitidní účinky, které okamžitě vytvaruje postavu a odbourává projevy pomerančové kůže. Celý problém sice neřeší, ale pomoci může. Stahovací prádlo je vhodné i pro ženy po porodu, které přeci jen nemají hned pevně vyrýsované svaly, ale neznamená to, že nechtějí vypadat v plesových šatech báječně. A dokonce je k sehnání i stahovací prádlo pro muže.

Při nákupu krásných šatů se kromě klasických kamenných prodejen nezapomeňte porozhlédnout také v online butiku s širokou nabídkou šatů, určitě nebudete litovat.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.