Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Praktické rady

Chcete se stát YouTuberem?

Youtubering se zdá být povoláním snů! Trávíte čas tím, co vás baví, často můžete pracovat z pohodlí domova a těžíte příjemné peníze z popularity, kterou si sami vybudujete. Chtěla byste být youtuberkou? A co vaše děti?

Mezi mladými není nic víc cool

YouTubeři v několika krátkých letech zvládli nahradit seriálové hvězdy nebo filmové i hudební celebrity. Stali se zkrátka nejpopulárnější skupinou mezi takzvanými mileniály – lidmi narozenými krátce v okolí přelomu tisíciletí – i mezi skupinami ještě mladšími.

Není divu, že mnoho mladých dospělých, ale především teenagerů a dětí, se chce také stát YouTubery: být obdivovaní, milovaní a navíc si vydělat peníze z vlastní činnosti, která je sama o sobě kreativní a naplňující.

Bránit dětem stát se YouTuberem?

V první řadě je potřeba si uvědomit: pokud vaše dítě opravdu chce natáčet videa na YouTube, jen těžko mu v tom zabráníte. Kromě toho není důvodu, proč to dělat! Vlastní tvořivá činnost dítěte je rozhodně lepší variantou, než aby trávilo volný čas pasivní konzumací často nekvalitního obsahu. Vaše dítě rozvine své organizační, prezentační i technické dovednosti. Možná, že chcete být YouTuberkou vy: možná, že vaše dítě. Tak jako tak, je to záliba jako každá jiná, navíc s pozitivním přesahem do reality, a není od věci zápal pro věc podnítit.

Objednejte užitečný kurz

Že si myslíte, že vy nebo vaše dítě nemáte šanci prorazit v obrovské konkurenci? Zlepšete si startovní pozici kurzem, který nabízí portál VímVíc.cz. Jen za pár stovek si můžete zakoupit patnáct e-lekcí s YouTuberkou Anetou Růžičkovou. V YouTuberském kurzu se naučíte, jak videa správně stříhat, jak pracovat s kamerou, jak natáčet blogy i letsplaye. Kvalitně zpracované video výrazně zvyšuje sledovanost dobrého obsahu. Neváhejte proto dlouho: tato investice se vám jistě vrátí.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.