Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Bydlení a domov

Nemůžete spát horkem? Dejte posteli novou výbavu!

Horké letní dny a tropické noci. Ze začátku si možná užíváte posezení na zahrádce s přáteli, grilovačky a romantické večery venku. Ale když už několikátý den po sobě nemůžete usnout kvůli rozpáleným zdem bytu a na posteli po vás zůstávají pomalu loužičky od potu, tak začíná být horko nepříjemné. Jste unavení a podráždění a nejraději byste už kalendář přetočili na podzim. Co kdybyste ale napřed vyzkoušeli naše tipy pro zlepšení spánku?

Peří do peřináče, v létě jedině mikrovlákno!

Základem kvalitního spánku je mít dobře povlečenou postel. V létě zapomeňte na těžké prošívané a péřové přikrývky a vybavte se lehoučkými kousky vyplněnými mikrovláknem. Jsou prodyšné a chladivé na dotek a můžete si je dopřát ve variantě na jednolůžko i ve formě velké francouzské přikrývky. Když už budete pořizovat nové kousky na postel, nezapomeňte na povlečení. Na léto se nejlépe hodí chladivý satén, který navíc dodá ložnici nádech luxusu.

 

Pokud se vám zdá, že ani toto nebude stačit, inspirujte se ve Středomoří. Asi se vám v práci nepodaří vyjednat odpolední siestu, kdy byste doplnili síly. Ale v ochraně domu nebo bytu před horkem už se vám může dařit lépe. Větrejte jen v noci, přes den nechte okna zavřená a závěsy zatažené. Před usnutím strčte přikrývky na pár minut do mrazáku a uvidíte, že spánek přijde dřív, než napočítáte do sta. Pokud se vám přikrývka do mrazáku nevleze, zkuste odlehčenější variantu a přikryjte se třeba ultralehkou přikrývkou.

Udělejte si radost akčními cenami!

Pokud jste se rozhodli investovat do klidného spánku, neváhejte a navštivte e-shop Kvalitex.cz. Právě teď zde najdete letní přikrývky za akční ceny, takže vás koupě nového vybavení ložnice nezruinuje. Myslíme i na děti, takže v našem sortimentu najdete i dětský letní set přikrývky a polštáře. Dopřejte si něco nového na prázdniny!

 

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.