Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Trendová móda pro ženy

Ženy milují nákupy, ale to neznamená, že berou vše, co jim do ruky padne. Vybírají si kvalitní věci, a také neotřelé, které nebude žádná jiná. Zapomeňte na kousky z masových kolekcí známých obchodních řetězců a hledejte jinde.

Trendové úlovky – jaro, léto, podzim, zima

Je sice pohodlné a svým způsobem i relaxační, zajít si do obchodu a prodírat se věšáky se sezónní nabídkou. Nebudeme vám bránit nakupovat v řetězcích, jež najdete v každém obchodním centru. Takové nakupování je praktické, když jdete pro basic kousky. Můžete si pořídit i něco výstřednějšího. Pak ale musíte počítat s tím, že artikl uvidíte i na jiných ženách. Opravdu unikátní kousky v těchto obchodech bohužel nenajdete. Všimli jste si, že když se například před dvěma lety staly hitem khaki parky s barevnými kožíšky, obchodní řetězce je neměly? Unikátní kousky musíte hledat na internetu, kde najdete zboží skutečně trendové, dovezené ze zahraničí. Český trh je totiž poměrně konzervativní a politika velkých řetězců proto není o tom, vozit k nám kousky, jež jsou extra výjimečné. Z nich se mohou radovat zákazníci v jiných zemích. Naštěstí máme e-shopy, které nám dopřejí skvělé oblečení na každou sezónu.

Bundy, trička, kalhoty i šaty

Jedním z těchto obchodů je Trendova, kde najdete vysoce módní, kvalitní kousky za příznivé ceny. Vyberete si z nepřeberného množství zimních svrchníků (bundy, kabáty, koženkové bundy), které odpovídají posledním trendům. Potěší vás nápadité mikiny, které se hodí na sport i na běžné nošení. V sekci šatů vás nadchnou společenské modely i ležérní, pohodlné kousky. Chcete ve společnosti zaujmout? Vsaďte na jedinečné overaly. Všechny kousky se dají skvěle kombinovat a podtrhují sílu vaší osobnosti. Především se jedná o artikly, jež na druhých jen tak neuvidíte, budete tak velmi originální. Jediným rizikem je skutečnost, že se vás každý bude ptát, odkud takový kousek máte. Ale to nevadí, vždyť lichotky vždy potěší.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.