Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Nákupy

Srovnejte si čas na nových hodinkách

Za pár dnů zase přijde ten den, kdy posuneme ručičky hodinek a nastanou dlouhé, zimní večery a my se budeme těšit do tepla svých domovů. Přenastavíme nejen hlavní hodiny v domě, budíky a hodiny na spotřebičích, budeme točit ručičkami i hodinek náramkových.

Že je teď nenosíte, když máte po ruce mobilní telefon? Chyba! Hodinky vám můžou dodat eleganci, šmrnc i originalitu. Tak proč si nějaké cool nevybrat?

Autor obrázku: Stephen Cummings

Kde hledat inspiraci?

Krásné a designově atraktivní hodinky jak pro mladé, tak pro starší, pro muže i pro ženy najdete na stránkách e-shopu eTime.sk. Najdete hodinky různých světoznámých výrobců ať už sportovního zaměření, elegance, klasiky, nebo výstředností. Jedním z nich je například výrobce Guess.

Zaručená kvalita

Za zmínku stojí třeba hodinky Festina, jejichž kompletní nabídku najdete na této adrese. Jedná se o krásnou elegantní přehlídku hodinek ze Švýcarska. Chromový, kožený, i originální vzhled zaručí, že si vybere každý zákazník. Tento výrobce je pověstný svou kvalitou, o čemž svědčí i fakt, že zaštiťuje Radomírovými přístroji i cyklistické závody Tour de France.

Nováček mezi výrobci hodinek

Zkoušíte-li nové věci a máte rádi neokoukaný styl, budete si libovat při pohledu na hodinky značky Michael Kors. Tato poměrně mladá společnost je na trhu od roku 2004, ale to nemění nic na tom, že se jedná o vysoce spolehlivé hodinky. Získali si spoustu příznivců právě kvůli neotřelému vzhledu, kterého se tento americký módní návrhář skutečně nebojí. Přesvědčte se sami a prohlédněte si přes 90 kousků hodinek této značky.

Vánoce bez shodnu

Protože jsou hodinky krásným dárkem, můžete je věnovat k vánocům svým dětem, kamarádkám, partnerům, nebo manželům. Na webových stránkách eTime.sk najdete více než 7500 produktů, jedná se o největší e-shop s hodinkami na Slovensku s nejlepšími cenami, získáte dopravu nad 1000 euro zdarma, slevový kupon ke každé objednávce, garanci záruční lhůty na zboží a vrácení peněz do 7 dnů. Nakupte už teď a nebudete mít starost s tím, čím obdařit své blízké na vánoce.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.