Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Zářivě bílé zuby docílíte díky správné péči

Kdo by nechtěl mít zářivě bílé zuby a úsměv takový, že se na něj lidé rádi dívají, protože je jednoduše zdravý a neodolatelný? Zuby a udržování jich ve zdraví je důležité nejen proto, abychom mohli jíst, co se znám zlíbí, ale i proto, že významně přispívají k našem vzhledu.

Aby byly v pořádku, je nutné se o ně správně starat. Jak docílit zářivých a zdravých zubů? Zde je jednoduchý návod, s jehož dodržováním toho dosáhnete.

Zubní lékař a dentální hygiena

Základem všeho je, aby byly zuby zdravé. Stomatolog zjistí, zda je zuby nutné opravit, srovnat a doporučí vám způsoby oprav, náhrad, korunek…

Kromě zubaře je dobré navštívit oddělení dentální hygieny. Tady vás naučí, jak si chrup správně čistit, abyste zabránili kazivosti a tvorbě zubního kamene. Také vám vysvětlí, které potraviny a nápoje zubům neprospívají, zabarvují přirozenou barvu skloviny, které vitamíny je pro posílení skloviny a pevnost prospěšné užívat.

Tito dva specialisté vás přivedou na cestu přirozeně hezkých a zdravých zubů.

Zuby bělejší a zářivější

Někteří lidé mají geneticky zabarvenou barvu skloviny do oranžova, žluta a hněda. Nejste-li spokojeni, protože ať děláte, co děláte, nejsou bílé jako perličky, zkuste pomůcky určené na bělení chrupu.

Jak na bělení zubů? Navštívit můžete specialisty, kteří v ordinaci s pomocí speciálních bělících past a laseru provádí bělení. Je to ale docela náročné na čas, především pak na peněženku. Levnější a úspornější je vybělit si zuby svépomocí doma. Použít můžete bělící pásky Crest nebo bělící pasty. Co se týče populárních pásků, doporučuje je i Americká zubní asociace a zubní lékaři z celého světa. Jde o šetrný a bezpečný způsob vedoucí k dokonalým, zářivým zubům. Vyšší bělost je patrná už po třech dnech, což je dokonalým hnacím motorem i pro ty, kdo nemají příliš mnoho trpělivosti.

Zajistěte si zdravý a bělounký úsměv co nejdříve. Je zbytečné mít nízké sebevědomí kvůli zubům, když je můžete mít dle svých představ velmi rychle a bez přílišných finančních investic.

Zajistěte si zdravý a bělounký úsměv co nejdříve. Je zbytečné mít nízké sebevědomí kvůli zubům, když je můžete mít dle svých představ velmi rychle a bez přílišných finančních investic.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.