Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Hubnutí

Jak být v novém roce štíhlejší bez bolesti a stresu

Vánoce – období radosti a pohody, ale především dobrého jídla. V tyto svátky se velmi obtížně hlídá linie a kila tak jdou snadno nahoru. Po novém roce pak přichází předsevzetí a následné zklamání z jejich nedodržení. Teď však přichází rychlá pomoc, která vám pomůže vaše předsevzetí splnit a dopomůže ke krásné postavě.

zdrava-zenaTaky jste po vánočních svátcích začali cvičit, ale zdá se vám, že nevidíte žádné výsledky? Cvičení je dlouhodobá záležitost, kde se výsledky objevují až po nějaké době a vždy postupně. Pokud vás však tato metoda hubnutí nebaví, je čas vyhledat jiné řešení, jak zhubnout a přiblížit se k vysněné postavě.

Moderní bezbolestná metoda liposukce

Liposukce. Když se řekne toto slovo, mnoho lidí vidí bolest a nevelké výsledky, které brzy zase zmizí. Díky ultrazvukové liposukci VASER Lipo® však můžete dokonale vytvarovat svoji postavu – bez bolesti a dlouhé rekonvalescence.

Tato revoluční metoda dokáže odsát tuk ze všech problémových partií těla bez bolesti, bez otoků a především bez modřin. Z vašeho těla se nestane fialová borůvka a díky tomu je také rekonvalescence mnohem rychlejší. Vaše kůže bude navíc zpevněná a krásná. Výsledkem je tedy zpevněné a perfektně tvarované tělo.

Liposukce přináší mnohé výhody

Tento druh ultrazvukové liposukce je nejúčinnější a nejšetrnější metodou, jak se zbavit přebytečného tuku v těle. Ultrazvuková liposukce vypíná a zpevňuje kůži a dodává jí jemný a krásný vzhled. Výhodou je také, že při zákroku lze odsát více míst najednou a výsledek poznáte okamžitě. Doba rekonvalescence je o poznání kratší než u obvyklých postupů při obyčejné liposukci. Ultrazvuková metoda se provádí jak v lokální, tak v celkové anestezii.

Pokud se chcete dozvědět vše o ultrazvukové liposukci, navštivte internetové stránky a dále neváhejte. Tato bezbolestná metoda vám zajistí krásné tělo a jemnou pokožku bez modřin.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.